img
scroll
#

Досвід підключення API Admitad

Uk Ru En
Стаття
#0002

Admitad - це глобальна партнерська мережа з великим вибором партнерських програм, високими ставками, експрес-виплатами і безліччю інструментів.

У нашому випадку, ми використовували Admitad для підключення кешбек сервісу до багатьох партнерів платформи. Використовуючи цю платформу, ми змогли надати можливість користувачам вибирати майданчики з найбільш вигідним Кешбек для себе, виводити гроші за покупки в інтернеті.

Admitad API Connection Experience
img
img

Admitad API дозволяє нам відправляти запити на сервер і отримувати будь-яку (майже) інформацію, яка знаходиться на сервері Admitad і пов'язана з нашим аккаунтом. Інформація надається в форматі JSON і дозволяє автоматизувати процеси на нашому сервері. Так, ми можемо не тільки отримувати найдетальнішу інформацію по кожній цільовій дії, а й, наприклад, додати до кожного магазину на нашій сторінці лояльності актуальні знижки і купони, що може підвищити конверсію.

Це звичайно не самий повний список переваг. Інтеграція з API дозволяє реалізувати практично будь-яку бізнес-логіку, пов'язану з Admitad, і автоматизувати її.

Плюси і мінуси інтеграції через API:

 • + Велика кількість доступних методів API.
 • + Широкий вибір кастомізації при розробці.
 • + Найнадійніший канал передачі даних.
 • + Можливість регулювати рівень доступу до API.
 • + Велика пропускна здатність - до 600 запитів в хвилину.
 • - Не працює з товарними фідами.
 • - Потрібні високі навички розробки програмного забезпечення.

Інтеграція з API

Отримання ключів API

 • Ключі API знаходяться в налаштуваннях особистого кабінету, в закладці "API і додатки". Скріншот:
img

Авторизація

Для отримання доступу до сервера Admitad, необхідно пройти процес авторизації на сервері. Для цього потрібні вищезгадані ключі API.

Детальна інструкція знаходиться тут - https://developers.admitad.com/ru/doc/api_ru/auth/auth-client/

На цей запит буде отримана приблизно така відповідь:

{
     "username": "webmaster1",
     "first_name": "name",
     "last_name"': "surname",
     "language": "ru",
     "access_token": "4b8b33955a",
     "token_type": "bearer",
     "expires_in": 604800,
     "refresh_token": "ea957cce42",
     "scope": "advcampaigns banners websites"
}

Де:

 • username - логін веб-майстра в admitad
 • access_token - токен доступу (його і використовуйте в подальших запитах на отримання інформації від сервера admitad)
 • expires_in - 604800 секунд, це значення завжди статично (7 днів). Це час життя токена доступу (його можна оновити тут - https://developers.admitad.com/en/doc/api_ru/auth/auth-refresh-token/ )
 • refresh_token - значення, яке ви використовуєте для поновлення часу життя токена доступу.
 • scope - до яких методів API має доступ цей access_token
Опис доступів ви можете знайти тут - https://developers.admitad.com/ru/doc/api_ru/methods/methods-index/ Список всіх можливих параметрів для scope:

"scope": "public_data websites manage_websites advcampaigns advcampaigns_for_website manage_advcampaigns banners landings arecords banners_for_website payments manage_payments announcements referrals coupons coupons_for_website private_data tickets manage_tickets private_data_email private_data_phone private_data_balance validate_links deeplink_generator statistics opt_codes manage_opt_codes webmaster_retag manage_webmaster_retag broken_links manage_broken_links lost_orders manage_lost_orders broker_application manage_broker_application offline_sales offline_receipts manage_offline_receipts"

Необхідні методи і параметри

Повний, але не остаточний список методів для реалізації логіки роботи вашого cashback-сервісу:

Сервіс Admidat надає дуже багато можливостей для збору статистики, а також для заробітку. Ознайомившись з усіма можливостями, ми вибрали саме те API, яке найбільш оптимально могло вирішити наші завдання.

Далі за допомогою цього API ми синхронізували всі майданчики, які були додані в особистому кабінеті, із записом в БД нашого сервісу, налаштували оновлення всіх кешбек програм в автоматичному режимі через Cron, вивели інформацію про Кешбек і короткий опис сервісів для того, щоб користувачи, виходячи з цих даних, змогли вибрати саме той сервіс, який найбільше їх приваблює.

img
img
Далі нам довелося розробити логіку повернення коштів користувачам на нашому кешбек сервісі, так як на жаль admitad не передбачає поділ цих коштів самостійно. Для цього довелося привласнювати кожному користувачеві унікальний ідентифікатор при переході на партнерські програми, за допомогою якого ми потім відстежуємо історію покупок користувачів, і вже потім, роблячи запит по API, яке надає статистику переходів, покупок, статусів замовлень на різних майданчиках, ми розбирали цю інформацію, спочатку розділяли її по користувачам, а далі працювали з кожним користувачем окремо, перевіряючи статуси замовлень, які здійснював користувач, і в залежності від того в якому статусі зараз замовлення, нараховували кошти на певний рахунок.

img
Результатом підключення API Admitad став повноцінний кешбек сервіс з максимально зручним і зрозумілим для користувачів інтерфейсом, простотою використання і можливістю повертати свої гроші, купуючи товари в інтернеті.

В цілому, враження від роботи з API Admitad хороші, є повна документація з прикладами запитів, а також чуйна служба підтримки, яка, в разі, якщо чогось немає в документації, з великим задоволенням допоможе.

Блог
#0002
Статті, які можуть вас також зацікавити
Реалізація структури бази продуктів з сервісу sql-ex.ru з підтримкою Doctrine2
Розширюйте проект на міцній основі з використанням вбудованого функціоналу Doctrine2, спробуйте додати свої класи і таблиці. Характеристика бази продуктів
Поради щодо підключення до сервісу API ShipStation
Поради щодо підключення до сервісу API ShipStation
Використовуйте API ShipStation як агрегатор для вашого сервісу, а такж як відмінний інструмент для економії коштів на відправленнях посилок. Опис особливостей сервісу
Ключові відмінності між Laravel і Symfony
Ключові відмінності між Laravel і Symfony
Який з двох фреймворків Laravel чи Symfony вибрати для реалізації проекту? Під які конкретні потреби використовувати той чи інший фреймворк? Характеристика функціональних можливостей фреймворків
Особливості впровадження принципів SCRUM в нашій компанії і їх ефективність
Впровадження методів управління проектами SCRUM в нашій компанії, які використовують принципи і артефакти, результати застосування в спектрі ефективності використання трудових і часових ресурсів.
Зв'яжіться з нами
#0013
Готові Розпочати? Повідомте нас про це!
Телефон:
Адреса:

Україна, Житомир
вул. Вітрука 9в

Пн-Пт 9.00 - 19.00

Зв'яжіться з нами
#0000
Залишилися запитання?
Опишіть свою проблему, заповніть форму нижче та наші спеціалісти допоможуть Вам!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле