img
scroll
#

Як правильно створити обмінник електронних валют

Uk Ru En
Стаття
#0002

Що важливо для онлайн-обмінника

При створенні онлайн-обмінника, з точки зору користувача, в першу чергу, потрібно надати користувачам можливість мати всі потрібні дані в їх особистому кабінеті.

How to create an electronic currency exchanger correctly

З точки зору власника, потрібен безпечний безвідмовний функціонал обміну, підтримка для якого здійснюється майже цілодобово, а краще цілодобово.

Користувач хоче надійну платформу, а тому не обійтися без багаторівневого захисту його даних. Так, вхід за номером телефону з СМС стає звичайною практикою, а для API використовуються додаткові засоби захисту, такі як технологія тимчасових токенов OAuth2.

Далі, коли покупки/продажі можливо здійснювати онлайн і без затримок, ставиться питання стосовно варіативності сервісу.

Так, наприклад, ви не зможете утримати клієнтів пропонуючи покупку/продаж тільки, наприклад, в гривнях, тому потрібно максимально розширити можливість вибору валют. Також має сенс для кожної пари валют встановити свої комісії.

Маючи баланси в кожній валюті необхідно надати користувачам можливість поповнювати їх і виводити з них кошти. Тут ставиться питання стосовно кількісті підключаємих платіжних систем і схоже, що у них немає максимальної кількості, і вам варто проаналізувати аудиторію обмінника і вибрати найбільш підходящі платіжні системи.

Так як обмін може здійснюватися між будь-якими двома користувачами обмінника і дуже часто, то для користувачів було б зручно отримувати повідомлення в реальному часі про виконані транзакції.

З огляду на все вищесказане, до коду необхідно висувати дуже високі вимоги. Всім хочеться, щоб код був написаний добре і був зрозумілий для кожного програміста, которий підключається до проекту, і в той же час, код повинен бути добре розширюваним, щоб як мінімум кожну нову платіжну систему можна було безболісно підключити. Тому такий проект потрібно віддавати в руки досвідчених кваліфікованих програмістів.

Також для зручності користувачів можна надавати історію транзакцій між користувачами, поповнень і виведення коштів.

Крім того, потрібно заздалегідь врахувати, чи буде ваш онлайн-обмінник доступний тільки через веб-сайт або ж ви хочете написати для нього додаток. У другому випадку вам необхідно задуматися також про написання API для передачі даних різних платформ, будь то додаток, сайт або стороння платформа, а сайт можна створити з використанням JavaScript-фреймворків, що прискорить його і потенційно може поліпшити користувальницький досвід, але тут вже все буде залежати від розробників і дизайнерів.

Блог
#0002
Статті, які можуть вас також зацікавити
Реалізація структури бази продуктів з сервісу sql-ex.ru з підтримкою Doctrine2
Розширюйте проект на міцній основі з використанням вбудованого функціоналу Doctrine2, спробуйте додати свої класи і таблиці. Характеристика бази продуктів
Поради щодо підключення до сервісу API ShipStation
Поради щодо підключення до сервісу API ShipStation
Використовуйте API ShipStation як агрегатор для вашого сервісу, а такж як відмінний інструмент для економії коштів на відправленнях посилок. Опис особливостей сервісу
Ключові відмінності між Laravel і Symfony
Ключові відмінності між Laravel і Symfony
Який з двох фреймворків Laravel чи Symfony вибрати для реалізації проекту? Під які конкретні потреби використовувати той чи інший фреймворк? Характеристика функціональних можливостей фреймворків
Особливості впровадження принципів SCRUM в нашій компанії і їх ефективність
Впровадження методів управління проектами SCRUM в нашій компанії, які використовують принципи і артефакти, результати застосування в спектрі ефективності використання трудових і часових ресурсів.
Зв'яжіться з нами
#0013
Готові Розпочати? Повідомте нас про це!
Телефон:
Адреса:

Україна, Житомир
вул. Вітрука 9в

Пн-Пт 9.00 - 19.00

Зв'яжіться з нами
#0000
Залишилися запитання?
Опишіть свою проблему, заповніть форму нижче та наші спеціалісти допоможуть Вам!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле