img
scroll
#

Поради щодо підключення до сервісу API ShipStation

Uk Ru En
Стаття
#0002

ShipStation - зручний сервіс-агрегатор для відправки даних про посилки, які готуються до відправки. Так, якщо ви користуєтеся, наприклад, FedEx, DHL, APC або іншими службами пересилань і хочете, щоб всі вони були зібрані в одному місці, то ShipStation - це те, що вам потрібно.

В особистому кабінеті необхідно вже мати акаунти необхідних служб доставок і прив'язати їх до вашого аккаунту ShipStation.

Tips for connecting  the ShipStation API service

Потрібно розуміти, що підтримка надається для загальних методів пересилання, яких і без того величезна безліч, але при наявності у вас якихось особливих індивідуальних умов зі службою доставки, ці умови в ShipStation враховуватися не будуть.

Як і в Payoneer API, API ShipStation - це JSON API c використанням популярного методу підпису запитів з передачею header "Authorization" зі значенням 'Basic'. base64_encode ( "$ id: $ key"), де $id і $key надаються розробнику з боку ShipStation.

Якщо вас зацікавила ідея використування ShipStation як агрегатора для вашого сервісу, але ви не знаєте, які його особливості, то тут все теж дуже просто.

Сервіс працює з двома розмірностями розміру - сантиметри і дюйми, і трьома розмірностями ваги - грами, унції і фунти. Для переданих параметрів посилки можна отримати вартості доставки різних методів доставки від різних служб і вибрати відповідний. Таким чином, це відмінний інструмент для економії коштів на відправленнях посилок. Крім того, враховуються різні методи упаковки, що вносить додаткову варіативність у виборі служби і методу доставки.

Важливим плюсом є отримання pdf-лейблів в режимі онлайн для роздрукування та наклеювання на посилку. Це позбавляє вас від зайвого очікування при відвідуванні пунктів служб відправки і суттєво економить час.

Усі API-сутності, такі як користувачі, замовлення і посилки, розділені, і завдяки цьому складати запити стає зручно, чим не може похвалитися кожне API.

Кожна зі служб доставки має в реальності свої нюанси, що в деякому сенсі відображається і на API ShipStation. Це можна поспостерігати, наприклад, в роботі з видами упаковок при виборі FedEx, але відкривається це тільки на етапі підключення самого API. Тому для обробки даних деяких служб доставки потрібно додати деякі додаткові умови. Але в усьому іншому, API ShipStation - це якісно універсалізированний сервіс, підключення якого часто позбавляє вас від необхідності підключати API різних служб доставок, що економить час на розробку.

Зручна система повернення помилок з урахуванням стану HTTP-кодів тільки допомагає розробнику клієнтського коду правильно обробляти непередбачені помилки.

API ShipStation має обмеження в 40 запитів в хвилину для одного API-аккаунта. Більш частіше використання потребує індивідуальної домовленості з ShipStation, і тільки цей момент, в деякій мірі, може бути перешкодою між вами і вашим майбутнім високонавантаженим сервісом, що використовує API ShipStation.

Блог
#0002
Статті, які можуть вас також зацікавити
Поради щодо підключення до сервісу API ShipStation
Використовуйте API ShipStation як агрегатор для вашого сервісу, а такж як відмінний інструмент для економії коштів на відправленнях посилок. Опис особливостей сервісу
Рекомендації по підключенню до API Amazon Marketplace Web Service (MWS)
Рекомендації по підключенню до API Amazon Marketplace Web Service (MWS)
Як підключитися до Amazon MWS API? Процес отримання списку замовлень і формування підпису запиту з використанням декількох параметрів
Оптимізація веб-проєкту — 3 способи прискорити завантаження веб-сторінок
Оптимізація веб-проєкту — 3 способи прискорити завантаження веб-сторінок
Ви розробили дизайн сайту, підібрали відповідні теми картинки та замовили дорогий текст для лендінгу, але кількість відвідувань мінімальна.
Реалізація підключення API Payoneer
Підключення до платіжної системи API Payoneer. Основні середовища підключення. Проходження користувачем реєстрації/авторизації за наданим посиланням, список користувачів
Зв'яжіться з нами
#0013
Готові Розпочати? Повідомте нас про це!
Телефон:
Адреса:

Україна, Житомир
вул. Вітрука 9в

Пн-Пт 9.00 - 19.00

Зв'яжіться з нами
#0000
Залишилися запитання?
Опишіть свою проблему, заповніть форму нижче та наші спеціалісти допоможуть Вам!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле