img
scroll
#

Поради щодо підключення до сервісу API ShipStation

Uk Ru En
Стаття
#0002

ShipStation - зручний сервіс-агрегатор для відправки даних про посилки, які готуються до відправки. Так, якщо ви користуєтеся, наприклад, FedEx, DHL, APC або іншими службами пересилань і хочете, щоб всі вони були зібрані в одному місці, то ShipStation - це те, що вам потрібно.

В особистому кабінеті необхідно вже мати акаунти необхідних служб доставок і прив'язати їх до вашого аккаунту ShipStation.

Tips for connecting  the ShipStation API service

Потрібно розуміти, що підтримка надається для загальних методів пересилання, яких і без того величезна безліч, але при наявності у вас якихось особливих індивідуальних умов зі службою доставки, ці умови в ShipStation враховуватися не будуть.

Як і в Payoneer API, API ShipStation - це JSON API c використанням популярного методу підпису запитів з передачею header "Authorization" зі значенням 'Basic'. base64_encode ( "$ id: $ key"), де $id і $key надаються розробнику з боку ShipStation.

Якщо вас зацікавила ідея використування ShipStation як агрегатора для вашого сервісу, але ви не знаєте, які його особливості, то тут все теж дуже просто.

Сервіс працює з двома розмірностями розміру - сантиметри і дюйми, і трьома розмірностями ваги - грами, унції і фунти. Для переданих параметрів посилки можна отримати вартості доставки різних методів доставки від різних служб і вибрати відповідний. Таким чином, це відмінний інструмент для економії коштів на відправленнях посилок. Крім того, враховуються різні методи упаковки, що вносить додаткову варіативність у виборі служби і методу доставки.

Важливим плюсом є отримання pdf-лейблів в режимі онлайн для роздрукування та наклеювання на посилку. Це позбавляє вас від зайвого очікування при відвідуванні пунктів служб відправки і суттєво економить час.

Усі API-сутності, такі як користувачі, замовлення і посилки, розділені, і завдяки цьому складати запити стає зручно, чим не може похвалитися кожне API.

Кожна зі служб доставки має в реальності свої нюанси, що в деякому сенсі відображається і на API ShipStation. Це можна поспостерігати, наприклад, в роботі з видами упаковок при виборі FedEx, але відкривається це тільки на етапі підключення самого API. Тому для обробки даних деяких служб доставки потрібно додати деякі додаткові умови. Але в усьому іншому, API ShipStation - це якісно універсалізированний сервіс, підключення якого часто позбавляє вас від необхідності підключати API різних служб доставок, що економить час на розробку.

Зручна система повернення помилок з урахуванням стану HTTP-кодів тільки допомагає розробнику клієнтського коду правильно обробляти непередбачені помилки.

API ShipStation має обмеження в 40 запитів в хвилину для одного API-аккаунта. Більш частіше використання потребує індивідуальної домовленості з ShipStation, і тільки цей момент, в деякій мірі, може бути перешкодою між вами і вашим майбутнім високонавантаженим сервісом, що використовує API ShipStation.

Блог
#0002
Статті, які можуть вас також зацікавити
Реалізація структури бази продуктів з сервісу sql-ex.ru з підтримкою Doctrine2
Розширюйте проект на міцній основі з використанням вбудованого функціоналу Doctrine2, спробуйте додати свої класи і таблиці. Характеристика бази продуктів
Поради щодо підключення до сервісу API ShipStation
Поради щодо підключення до сервісу API ShipStation
Використовуйте API ShipStation як агрегатор для вашого сервісу, а такж як відмінний інструмент для економії коштів на відправленнях посилок. Опис особливостей сервісу
Ключові відмінності між Laravel і Symfony
Ключові відмінності між Laravel і Symfony
Який з двох фреймворків Laravel чи Symfony вибрати для реалізації проекту? Під які конкретні потреби використовувати той чи інший фреймворк? Характеристика функціональних можливостей фреймворків
Особливості впровадження принципів SCRUM в нашій компанії і їх ефективність
Впровадження методів управління проектами SCRUM в нашій компанії, які використовують принципи і артефакти, результати застосування в спектрі ефективності використання трудових і часових ресурсів.
Зв'яжіться з нами
#0013
Готові Розпочати? Повідомте нас про це!
Телефон:
Адреса:

Україна, Житомир
вул. Вітрука 9в

Пн-Пт 9.00 - 19.00

Зв'яжіться з нами
#0000
Залишилися запитання?
Опишіть свою проблему, заповніть форму нижче та наші спеціалісти допоможуть Вам!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле