img
scroll
04

Зробіть свій додаток
ще кращим
за допомогою API

Uk Ru En
Що таке API?
#0002
Знайомство з Інтерфейсом Програмування Додатків

Ваш проєкт передбачає наявність веб-сайту, мобільного додатку або інтеграцію з іншими продуктами? В цьому випадку вам безсумнівно знадобиться API.

Деякі проєкти вимагають не тільки реалізації клієнтської частини інтерфейсу, такої як веб-сайт і мобільний додаток, з якими користувачі будуть безпосередньо взаємодіяти, а й спеціального програмного інтерфейсу додатку, який називається API.

Зазвичай API представляє собою набір маршрутів, до яких прив'язані найбільш часто використовувані завдання вашої програми, такі як реєстрація користувачів, отримання списку товарів/замовлень, розміщення замовлення і так далі. Логіка роботи програми в основному залежить від самого проєкту.

Особливості API
#0003
Дізнайтеся більше про API
OAuth 2.0 Авторизація

Цей протокол авторизації дозволяє вашому додатку отримувати доступ до призначених для користувача даних іншого сервісу, і усуває необхідність передавати його дані (наприклад, пароль і логін).

Синхронізація даних

Зробіть свій додаток ще простішим і зрозумілішим за допомогою синхронізації — обміну даними, який дозволяє отримати доступ до інформації з різних пристроїв, таких як ПК, ноутбуки, смартфони та інші.

Єдина логіка, відмінний інтерфейс

Більше ніяких помилок і проблем — ми створимо для вас додатки з відмінними інтерфейсами, пов'язані єдиною логікою, тому вони будуть працювати однаково на різних платформах.

Обмін даними у режимі реального часу

Прийшов час познайомитися з обміном даними в реальному часі, який допоможе взаємодіяти з сервером і оптимізувати процеси в вашому програмному забезпеченні.

Як це Працює
#0012
Знайомтесь, формати JSON та XML
img

Ваш продукт включає в себе як веб, так і мобільну версію?

Зазвичай в якості відповіді сервер повертає дані в одному з найбільш часто використовуваних форматів: JSON або XML.

Ці формати допомагають оптимізувати обмін даними з сервером і збільшити швидкість роботи вашого додатка. Це відбувається тому, що готові дані для зовнішнього інтерфейсу повертаються набагато швидше, ніж HTML-сторінки, які займають більше місця.

Коли варто використовувати API
#0005
API: Навіщо, Коли та Де?

Фронтенд Без Обмежень

Правильно використовуючи клієнтський API, ми можемо створювати інтерфейси веб-сайтів за допомогою фреймворків JavaScript, таких як Vue, React або Angular, що в певному сенсі знімає обмеження з фронтенд-розробників.

Маст-хев для Мобільних Додатків

Для створення багатокористувацьких мобільних додатків написання API є обов'язковим, оскільки з його допомогою мобільне ПЗ буде взаємодіяти з сервером, зберігати і отримувати дані й так далі.

Приклади: Служби Доставки
#0009
API Платформ Доставки
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
Приклади: Платіжні Системи
#0007
Наш досвід роботи з API: Платіжні системи
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
Блог
#0002
Статті, що можуть Вас Зацікавити
Реалізація підключення API Payoneer
Підключення до платіжної системи API Payoneer. Основні середовища підключення. Проходження користувачем реєстрації/авторизації за наданим посиланням, список користувачів
Особливості підключення Iiko API
Особливості підключення Iiko API
Iiko API це JSON API. Кожен запит потрібно підписувати спеціальним тимчасовим токеном доступу. Отримати тимчасовий токен можна використовуючи ім'я та пароль Вашого Iiko облікового запису, наданого Вам Iiko.
API мобільного додатка
API мобільного додатка
Дуже часто перед власником сайту постає питання про написання мобільного додатка. Т.к. дані для мобільного додатка знаходяться тільки на сервері, і ці дані часто приватні, то для обміну мобільного додатка даними з сервером створюється програмний інтерфейс програми, API.
Ключові відмінності між Laravel і Symfony
Який з двох фреймворків Laravel чи Symfony вибрати для реалізації проекту? Під які конкретні потреби використовувати той чи інший фреймворк? Характеристика функціональних можливостей фреймворків
Сервіси
#0007
Ми гарантуємо Якість Всіх Послуг, що Ми Пропонуємо!

Веб-розробка

Вибирайте нашу команду і отримуйте готові продукти, які будуть ефективно працювати на ваш бізнес. Вдосконалюйте свій бізнес за допомогою web-додатку та охоплюйте максимально широку аудиторію.

Підтримка та Обслуговування

Команда Asabix не тільки розробляє нові, а й підтримує і покращує вже існуючі проєкти. Якщо ваш продукт потребує модернізації, оптимізації або технічної підтримки, ми з радістю допоможемо.

Розробка + Інтеграція API

Ми допоможемо розробити або підключити API всесвітньо відомих сервісів, таких як системи доставки, оплати, продажу та інших. Насолоджуйтесь зручними рішеннями для ваших веб та мобільних додатків.

QA-Інженерія

Наша команда QA дослідить ваш проект і знайде його слабкі місця. Разом ми зробимо якісний продукт без будь-яких дефектів. Дізнайтеся більше про нашу пропозицію шляхом переходу на сторінку Тестування.

UI/UX Дизайн

Якщо у вас немає ідей для свого веб-сайту або додатку, просто зв'яжіться з нами! Наші розробники створять привабливий, інтуїтивно зрозумілий і зручний дизайн під будь-які ваші потреби.

Виділена Команда

Найміть команду фахівців в свій проект. Це підвищить рівень розуміння бізнес-задач, дозволить вам самостійно комунікувати зі співробітниками, а також визначати завдання і цілі продукту.

Відгуки Клієнтів
#0010
Вони нам довіряють
Артем Шишкін
Працювали з компанією Asabix з розвитку не простого проекту - інтернет конструктора cooverbox.in.ua. Компанія робила мобільну версію і багато інших доопрацювань. Також, разом з Асабікс запускали/адаптували проект під інший ринок. Робота чітка "ТЗ - реалізація", з розумінням справи, оперативністю і кроками на зустріч клієнту. Всім рекомендую.
Читати більше
Артем Шишкін
Павло
Мене звати Павло, я менеджер проекту igravecare.com. Проект виконаний на CMS, дуже великий і дуже складний у виконанні, його робили протягом року, Я познайомився з Юрою (керівником ASABIX) за рекомендацією самої компанії CMS, як володаря золотого сертифікату. Хлопці включилися в роботу в самому кінці тобто не брали участь на стадії проектування і розробки, і це не завадило повністю розібратися в нашій складній системі. Можу сказати одне, їм потрібно дати платиновий сертифікат, якщо він у них є). А якщо без жартів, розбираються в CMS ідеально. Працюємо по сьогоднішній день і рекомендуємо всім.
Читати більше
Павло
Олексій Капуста
Співпрацею з компанією Asabix абсолютно задоволений. За весь час не виникало ніяких проблем по роботах. Всі наші вимоги по сайту були реалізовані. У компанії завжди підкажуть як краще підійти до вирішення того чи іншого завдання.

Якщо хочете отримати якісний продукт в обумовлені терміни звертайтеся в Asabix.
Читати більше
Олексій Капуста
Зв'яжіться з нами
#0013
Готові Розпочати? Повідомте нас про це!
Телефон:
Адреса:

Україна, Житомир
вул. Вітрука 9в

Пн-Пт 9.00 - 19.00

Зв'яжіться з нами
#0000
Залишилися запитання?
Опишіть свою проблему, заповніть форму нижче та наші спеціалісти допоможуть Вам!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле