img
scroll
#

Quality Assurance —
Найкращий Спосіб Запобігання Помилок

Uk Ru En
Що таке QA?
#0001
Витратьте Кошти на Тестування Зараз — Заощадьте в Довгостроковій Перспективі

Інвестуючи в команду тестувальників QA, ви значно знизите ризики втрати грошей в майбутньому. .

Не нехтуйте тестуванням свого продукту, особливо якщо ви працюєте з середніми або великими проєктами: спочатку непомітна помилка може призвести до втрати кількох тисяч доларів, через, наприклад, неправильне списання коштів, помилковий розрахунок комісії й так далі.

У процесі розробки ми використовуємо code review і пишемо unit tests, що значно знижує ризики прийняття неправильних рішень. Але цього не завжди достатньо, щоб зрозуміти, як сайт буде працювати, якщо на сторінці буде не одна, а тисяча позицій з пагінацією, як будуть проходити конвертації різних валют, як працюють валідації, чи чітко переведені заголовки полів та інші.

Звичайно, кожен фахівець перевіряє завдання після його виконання, але цей контроль не може бути точним, оскільки сценаріїв виявлення помилки можуть бути десятки. Більш того, розробник краще створює сам код, аніж думає, як «обдурити систему» та знайти проблему.

Типи QA
#0003
Спробуйте Спосіб, Який Підходить Саме Вашому Проекту

Проблема

Дії

Процес

Технології

Ручне Тестування

Експерти перевіряють проєкт в ручному режимі, повторюючи дії, які користувач буде робити на сайті в подальшому. Дії залежать від цілей тестування, з огляду на які можуть проводитися різні види тестів: тестування користувальницького інтерфейсу, захищеності, продуктивності та інші види перевірок.

Фахівці, згідно з документацією проєкту, перевіряють працездатність продукту через браузер або за допомогою перегляду коду, максимально розширюючи при цьому кількість застосованих дій на одну і ту ж саму функцію з метою навантажити і вивести з ладу систему.

Тестувальники готують документацію, фіксуючи метод виявлення помилки, щоб фахівці могли повторити і виправити помилку в майбутньому, і, в разі автоматичного тестування, додають цей скрипт в Автотести.

Ми перевіряємо бекенд, фронтенд і роботу API. В процесі розробки наша команда проводить порівняння макета та верстки сторінок, а також перевіряє кросбраузерність за допомогою емуляторів та реальних пристроїв (IOS, Android, Windows).

Автоматичне Тестування

Автоматичні тести можуть застосовуватися замість ручного тестування або спільно з ним. Фахівці задають сценарій тесту, який повторює дії в зазначений час.

Автоматичні тести заощадять бюджет проекту, оскільки вони пишуться один раз, але можуть працювати протягом усього терміну реалізації проекту. Врахуйте, що необхідно модернізувати тести, якщо на сайт були додані нові функції.

Звіт буде формуватися після кожного запуску цих тестів. Його можна відправити на пошту або в месенджер як тестувальнику, так і замовнику.

Наші фахівці використовують такі інструменти: Selenium, PHPUnit, Cypress, Jenkins, Gitlab та інші.

Процес
#0003
Що Ми Пропонуємо: Список Послуг
img
  • Функціональне тестування:

    Регресійне тестування, тестування на працездатність, Димове тестування, Системне тестування, Приймальне тестування, Monkey тестування.

  • Нефункціональне:

    об'ємне тестування, тестування навантаження, юзабіліті-тестування.

  • Кросбраузерність і крос-девайсне тестування

  • Тестування API

  • Тестування безпеки

  • Модульне та інтеграційне тестування

Процес Комунікації
#0005
Чому Ми можемо Гарантувати Протестований і Надійний Продукт?

Ми виділяємо достатньо часу на спілкування для того, щоб задача була готова до релізу. Всі фахівці, долучені до проєкту, повинні розуміти суть і мету користувальницьких задач. Ми в Asabix працюємо по Scrum, тому процес передбачуваний, а кожна ітерація має чітку функціональність. Для зв'язку один з одним ми використовуємо такі програми, як Jira, Slack, Skype, Бітрікс24, Git, месенджери, Google Docs, а також проводимо щоденні зустрічі з командою.

Зв'яжіться з нами
#0013
Готові Розпочати? Повідомте нас про це!
Телефон:
Адреса:

Україна, Житомир
вул. Вітрука 9в

Пн-Пт 9.00 - 19.00

Зв'яжіться з нами
#0000
Залишилися запитання?
Опишіть свою проблему, заповніть форму нижче та наші спеціалісти допоможуть Вам!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле