img
scroll
#

Наші Послуги:
Що Ми Пропонуємо?

Uk Ru En
img
Що ми Пропонуємо?
#0001
Веб розробка
Виберіть нашу команду й отримайте готовий продукт, який буде ефективно працювати на ваш бізнес. Розробка веб-додатку допоможе вдосконалити ваш проєкт й охопити максимально широку аудиторію. Ми в Asabix аналізуємо бізнес-цілі кожного клієнта, підбираємо ефективні рішення, повністю беремо на себе фронтенд і бекенд розробку, а також постійно проводимо тестування та контроль якості з метою створити надійний і високопродуктивний ресурс. Вносьте корективи прямо в процесі роботи та отримайте ідеальний результат за короткий термін.
Що ми Пропонуємо?
#0005
Підтримка та Обслуговування
Ми в Asabix не тільки розробляємо нові продукти, але також підтримуємо і доповнюємо існуючі. Впровадження нових функціональних можливостей, оптимізація процесів, зміна дизайну або виявлення слабких місць — замовте будь-яку послугу, яка вам потрібна. Дана пропозиція полягає в обслуговуванні та оптимізації фронт і бекенду, розробці або підключенні API, підтримці сайту та забезпеченні його працездатності, а також в адмініструванні серверу, будь то хостинг або хмарне сховище. Якщо ваш продукт вимагає модернізації, оптимізації або технічної підтримки, ми з радістю допоможемо.
img
img
Що ми Пропонуємо?
#0002
Розробка + Інтеграція API
Зробіть свій продукт ще ефективнішим і прибутковішим за допомогою підключення сторонніх програм. Застосування API інших сервісів допоможе користувачам вашого сайту проводити оплату за покупки, оформлювати документи для відправки товару, визначати вартість пересилання й багато іншого. API також дає можливість підключити сервіси з аналітики та бухгалтерії, в тому числі й CRM-системи для обслуговування клієнтів. Крім усього іншого, ви зможете розширити свій веб-ресурс і створити окремий мобільний додаток, дані в якому будуть синхронізовані з сайтом завдяки API.
Що ми Пропонуємо?
#0003
QA-Інженерія
Наша команда QA дослідить ваш проєкт і знайде його слабкі місця. Разом ми зможемо створити якісний продукт без будь-яких дефектів. Asabix проводить два види тестування — ручне й автоматичне, а значить ви зможете самостійно обрати доречне вам рішення. Перевірка кросбраузерності та кроссдевайсності ПЗ, тестування API та систем безпеки, використання code review і unit tests — важливі складові якісного тестування, в результаті якого ви отримаєте повністю справний і досконалий продукт.
img
img
Що ми Пропонуємо?
#0006
UI/UX Дизайн
Бракує ідей щодо дизайну свого веб-сайту або програми? Зв'яжіться з нами й забудьте про зайвий головний біль! Дизайнери Asabix створять привабливий, інтуїтивно зрозумілий та зручний дизайн, що відповідає будь-яким вашим потребам. Спершу наша команда розробить прототип інтерфейсу, а після його узгодження приступить до роботи. На виході ви отримаєте ефектний, універсальний та зрозумілий дизайн, орієнтований на вашу цільову аудиторію.
Що ми Пропонуємо?
#0004
Виділена Команда
Якщо ви хочете зібрати команду справжніх профі, повністю залучених до процесу, тоді ви звернулися за адресою! Застосування методу виділеної команди дозволить створити групу фахівців з урахуванням рівня їх підготовки, а також загального бюджету проєкту. Прийшов час попрощатися із зайвими витратами на штатний персонал, адже ми пропонуємо повністю віддалений формат співпраці! Самостійно керуйте процесом на кожному етапі розробки і будьте задоволені результатом.
img
Способи співробітництва
#0006
Почнемо: виберіть необхідне рішення
Виділена Команда
 • Ви отримуєте власний віддалений ІТ-відділ.
 • Ви або Ваш менеджер безпосередньо зв'язується з розробниками та контролює їх.
 • Ви самі визначаєте кількість співробітників
 • Підходить для складних проєктів з терміном реалізації від 6 місяців.
Для тих, хто цінує залученість команди в проект. Наші розробники повністю занурюються в роботу, детально знайомляться з продуктом і займаються виключно вашим проєктом, не відволікаючись на інші завдання.
Погодинна Оплата
 • Ви ставите основні завдання та міняєте або додаєте нові рішення в процесі роботи.
 • Вам не потрібно надавати документацію всього проєкту, достатньо лише схематичної його концепції.
 • Ми фіксуємо години роботи та виставляємо рахунок за витрачений час після затвердження проєкту (включаючи всі необхідні звіти).
 • Гнучкість та зручність внесення змін.
Обирайте погодинний контракт в разі, якщо ви хочете повністю контролювати всі процеси, тестувати нові рішення, а також вносити корективи.
Контракт з Фіксованою Ціною
 • Ви надаєте нам готову документацію або ми розробляємо її разом.
 • Ми затверджуємо загальну вартість і терміни виконання робіт.
 • Наша команда розробляє програмне забезпечення і відправляє вам всі вихідні файли.
 • Все, що не входить в договір, оплачується окремо.
Даний вид співпраці ідеальний для тих, хто вже має чітке уявлення і бачення фінального продукту, або якщо володіє готовим проєктом та хоче доопрацювати і поліпшити його.
Хто Потребує Наших Послуг?
#0003
Коли Компанія Asabix Може Бути Вам Корисна?

Asabix займається розробкою проектів з використанням популярних і потужних фреймворків, серед яких Laravel, Symfony та Yii2. Фронтенд-розробка проводиться за допомогою фреймворка VueJs або бібліотеки React, а також з використанням JavaScript, HTML і CSS. Для простих і швидких рішень ми використовуємо CMS.

У Вас є Ідея, але немає Команди для її реалізації

Уже маєте готове ПЗ, але помічаєте збої та баги в роботі? Потребуєте підтримки працездатності сайту? Наші фахівці виявлять слабкі місця вашого продукту та протестують його, виправлять код й усунуть всі системні помилки, а також допоможуть з хостингом вашого ресурсу.

У Вас вже є Оффлайн-Бізнес, але Ви хочете перейти в Онлайн

Скористайтеся нашою пропозицією, якщо ви є власником готового бізнесу, але націлені на перехід в онлайн-режим. Ми в Asabix допоможемо створити сайт з нуля, впровадити API, розробити свій мобільний додаток і зробити все можливе, щоб максимально оптимізувати ваш бізнес.

Ви володієте Готовим Продуктом, але потребуєте Технічної Підтримки або тестування проекту

Уже маєте готове ПЗ, але помічаєте збої та баги в роботі? Потребуєте підтримки працездатності сайту? Наші фахівці виявлять слабкі місця вашого продукту та протестують його, виправлять код й усунуть всі системні помилки, а також допоможуть з хостингом вашого ресурсу.

Вам потрібен Свій Веб-Ресурс

У вас немає бізнесу, ідеї або своєї команди? Ми допоможемо! Наші фахівці узгодять план дій, а також розроблять концепцію та місію ресурсу. Створення сайту з нуля, бекенд і фронтенд, дизайн, інтеграція API, тестування і запуск готового продукту — ось що вам потрібно!

Зв'яжіться з нами
#0013
Готові Розпочати? Повідомте нас про це!
Телефон:
Адреса:

Україна, Житомир
вул. Вітрука 9в

Пн-Пт 9.00 - 19.00

Зв'яжіться з нами
#0000
Залишилися запитання?
Опишіть свою проблему, заповніть форму нижче та наші спеціалісти допоможуть Вам!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле