Що ми пропонуємо: IT-послуги для вашого бізнесу - Зображення №1
01

Що ми пропонуємо:
IT-послуги для вашого бізнесу

Що ми пропонуємо: IT-послуги для вашого бізнесу - Зображення №5
Що ми пропонуємо?
#0000

Веброзробка

Виберіть нашу команду й отримайте готовий продукт, який буде ефективно працювати на ваш бізнес. Розробка вебдодатку допоможе оцифрувати ваш проєкт й охопити максимально широку аудиторію. Ми в Asabix аналізуємо бізнес-цілі кожного клієнта, підбираємо ефективні рішення, повністю беремо на себе фронтенд і бекенд розробку, а також постійно проводимо тестування та контроль якості з метою створити надійний і високопродуктивний ресурс. Вносьте корективи прямо в процесі роботи та отримуйте ідеальний результат за короткий термін.

Читати більше
Що ми пропонуємо?
#0000

Підтримка та обслуговування

Ми в Asabix не тільки розробляємо нові продукти, але також підтримуємо і доповнюємо існуючі. Впровадження нових функціональних можливостей, оптимізація процесів, зміна дизайну або виявлення слабких місць — замовте будь-яку послугу, яка вам потрібна. Дана пропозиція полягає в обслуговуванні та оптимізації фронт і бекенду, розробці або підключенні API, підтримці сайту та забезпеченні його працездатності, а також в адмініструванні серверу, будь то хостинг або хмарне сховище.

Читати більше
Що ми пропонуємо: IT-послуги для вашого бізнесу - Зображення №6
Що ми пропонуємо: IT-послуги для вашого бізнесу - Зображення №7
Що ми пропонуємо?
#0000

Розробка та інтеграція API

Зробіть свій продукт ще ефективнішим і прибутковішим за допомогою підключення сторонніх програм. Застосування API інших сервісів допоможе користувачам вашого сайту проводити оплату за покупки, оформлювати документи для відправки товару, визначати вартість пересилання й багато іншого. API також дає можливість підключити сервіси з аналітики та бухгалтерії, в тому числі й CRM-системи для обслуговування клієнтів. Крім усього іншого, ви зможете розширити свій вебресурс і створити окремий мобільний додаток, дані в якому будуть синхронізовані з сайтом завдяки API.

Читати більше
Що ми пропонуємо?
#0000

Тестування

Наша команда QA дослідить ваш проєкт і знайде його слабкі місця. Разом ми зможемо створити якісний продукт без будь-яких дефектів. Asabix проводить два види тестування — ручне й автоматичне, а значить ви зможете самостійно обрати доречне вам рішення. Перевірка крос-браузерності та крос-девайсності ПЗ, тестування API та систем безпеки, використання code review та unit tests — важливі складові якісного тестування, в результаті якого ви отримаєте повністю справний і досконалий продукт.

Читати більше
Що ми пропонуємо: IT-послуги для вашого бізнесу - Зображення №8
Що ми пропонуємо: IT-послуги для вашого бізнесу - Зображення №9
Що ми пропонуємо?
#0000

UI/UX дизайн

Бракує ідей щодо дизайну свого вебсайту або програми? Зв'яжіться з нами й забудьте про зайвий головний біль! Дизайнери Asabix створять привабливий, інтуїтивно зрозумілий та зручний дизайн, що відповідає будь-яким вашим потребам. Спершу наша команда розробить прототип інтерфейсу, а після його узгодження приступить до роботи. На виході ви отримаєте ефектний, універсальний та зрозумілий дизайн, орієнтований на вашу цільову аудиторію.

Читати більше
Що ми пропонуємо?
#0000

Виділена команда

Якщо ви хочете зібрати команду справжніх профі, повністю залучених до процесу, тоді ви звернулися за адресою! Застосування методу виділеної команди дозволить створити групу фахівців з урахуванням рівня їх підготовки, а також загального бюджету проєкту. Прийшов час попрощатися із зайвими витратами на штатний персонал, адже ми пропонуємо повністю віддалений формат співпраці! Самостійно керуйте процесом на кожному етапі розробки і будьте задоволені результатом.

Читати більше
Що ми пропонуємо: IT-послуги для вашого бізнесу - Зображення №10
Способи співробітництва
#0000

Оберіть те, що підходить саме вам

 

Виділена команда

 • Ви отримуєте власний віддалений ІТ-відділ.
 • Ви або ваш менеджер безпосередньо зв'язуються з розробниками та контролюють їх.
 • Ви самі визначаєте кількість співробітників.
 • Підходить для складних проєктів з терміном реалізації від 6 місяців.


Наші розробники повністю занурюються в роботу, детально знайомляться з продуктом і займаються виключно вашим проєктом, не відволікаючись на інші.

Погодинна оплата

 • Ви ставите основні завдання та змінюєте або додаєте нові рішення в процесі роботи.
 • Вам не потрібно надавати документацію всього проєкту, достатньо лише схематичної концепції.
 • Ми фіксуємо години роботи та виставляємо рахунок за витрачений час після затвердження проєкту, у тому числі всі необхідні звіти.
 • Гнучкість та зручність внесення змін.


Обирайте погодинний контракт в разі, якщо ви хочете повністю контролювати всі процеси, тестувати нові рішення, а також вносити корективи.

Контракт з фіксованою ціною

 • Ви надаєте нам готову документацію або ми розробляємо її разом.
 • Наша команда займається розробкою і передає всі вихідні файли вам.
 • Ми затверджуємо загальну вартість і терміни виконання робіт.
 • Все, що не входить в договір, оплачується окремо.


Даний вид співпраці ідеальний для тих, хто вже має чітке уявлення і бачення фінального продукту, або вже має готовий проєкт і хоче доопрацювати та поліпшити його.

Хто потребує наших послуг?
#0000

Ми допоможемо вам втілити ваші ідеї в життя!

Asabix спеціалізується на розробці проєктів за допомогою потужного фреймворку Laravel. Крім того, ми надаємо підтримку фреймворків готових вебпроєктів на базі Symfony та Yii2. Фронтенд-розробка ведеться з використанням фреймворку Vue.js або бібліотеки React, або JavaScript, HTML та CSS.

У вас є ідея, але немає команди для її реалізації

Зверніться до Asabix, якщо ви хочете створити свій вебсайт, удосконалити дизайн або структуру вашого продукту, але не в змозі впоратися з усім самостійно. Наша команда ретельно проаналізує нішу та створить ідеальний продукт.

У вас вже є офлайн-бізнес, але плануєте перейти в онлайн

Скористайтеся нашою пропозицією, якщо ви є власником готового бізнесу, але націлені на перехід в онлайн-режим. Ми в Asabix допоможемо створити сайт з нуля, впровадити API, розробити свій мобільний додаток і зробити все можливе, щоб максимально оптимізувати ваш бізнес.

Ви володієте готовим продуктом, але потребуєте технічної підтримки або тестування проєкту

Уже маєте готовий сайт, але помічаєте збої та баги в роботі? Потребуєте підтримки працездатності сайту? Наші фахівці виявлять слабкі місця вашого продукту та протестують його, виправлять код й усунуть всі системні помилки, а також допоможуть з хостингом вашого ресурсу.

Вам потрібен свій вебресурс

У вас немає бізнесу, ідеї або своєї команди? Ми допоможемо! Наші фахівці узгодять план дій, а також розроблять концепцію та місію ресурсу. Створення сайту з нуля, бекенд і фронтенд, дизайн, інтеграція API, тестування і запуск готового продукту — ось що вам потрібно!

 
Контакти
#0000

Готові розпочати? Зв'яжіться з нами!

Телефон:
+38 (096) 880 99 00
Адреса:

Україна, Житомир
вул. Вітрука 9в

Графік:

Пн – Пт 9.00 – 19.00

Телефон:
+48 570 337 815
Адреса:

Poland, Warsaw, 00-842
Łucka street 15/204

Графік:

Пн – Пт 9.00 – 19.00

 
 
Зв'яжіться з нами
#0000

Залишилися запитання?

Будь ласка, заповніть форму нижче і наші спеціалісти зв'яжуться з вами якнайшвидше!
Натискаючи кнопку "Відправити", ви погоджуєтеся з обробкою персональних даних. Детальніше.