img
scroll
#

Наші послуги:
що ми пропонуємо?

Uk Ru En
img
Що ми пропонуємо?
#0001

Веброзробка

Виберіть нашу команду й отримайте готовий продукт, який буде ефективно працювати на ваш бізнес. Розробка вебдодатку допоможе вдосконалити ваш проєкт й охопити максимально широку аудиторію. Ми в Asabix аналізуємо бізнес-цілі кожного клієнта, підбираємо ефективні рішення, повністю беремо на себе фронтенд і бекенд розробку, а також постійно проводимо тестування та контроль якості з метою створити надійний і високопродуктивний ресурс. Вносьте корективи прямо в процесі роботи та отримайте ідеальний результат за короткий термін.
Що ми пропонуємо?
#0005

Підтримка та обслуговування

Ми в Asabix не тільки розробляємо нові продукти, але також підтримуємо і доповнюємо існуючі. Впровадження нових функціональних можливостей, оптимізація процесів, зміна дизайну або виявлення слабких місць — замовте будь-яку послугу, яка вам потрібна. Дана пропозиція полягає в обслуговуванні та оптимізації фронт і бекенду, розробці або підключенні API, підтримці сайту та забезпеченні його працездатності, а також в адмініструванні серверу, будь то хостинг або хмарне сховище. Якщо ваш продукт вимагає модернізації, оптимізації або технічної підтримки, ми з радістю допоможемо.
img
img
Що ми пропонуємо?
#0002

Розробка та інтеграція API

Зробіть свій продукт ще ефективнішим і прибутковішим за допомогою підключення сторонніх програм. Застосування API інших сервісів допоможе користувачам вашого сайту проводити оплату за покупки, оформлювати документи для відправки товару, визначати вартість пересилання й багато іншого. API також дає можливість підключити сервіси з аналітики та бухгалтерії, в тому числі й CRM-системи для обслуговування клієнтів. Крім усього іншого, ви зможете розширити свій вебресурс і створити окремий мобільний додаток, дані в якому будуть синхронізовані з сайтом завдяки API.
Що ми пропонуємо?
#0003

Тестування

Наша команда QA дослідить ваш проєкт і знайде його слабкі місця. Разом ми зможемо створити якісний продукт без будь-яких дефектів. Asabix проводить два види тестування — ручне й автоматичне, а значить ви зможете самостійно обрати доречне вам рішення. Перевірка кросбраузерності та кроссдевайсності ПЗ, тестування API та систем безпеки, використання code review і unit tests — важливі складові якісного тестування, в результаті якого ви отримаєте повністю справний і досконалий продукт.
img
img
Що ми пропонуємо?
#0006

UI/UX дизайн

Бракує ідей щодо дизайну свого вебсайту або програми? Зв'яжіться з нами й забудьте про зайвий головний біль! Дизайнери Asabix створять привабливий, інтуїтивно зрозумілий та зручний дизайн, що відповідає будь-яким вашим потребам. Спершу наша команда розробить прототип інтерфейсу, а після його узгодження приступить до роботи. На виході ви отримаєте ефектний, універсальний та зрозумілий дизайн, орієнтований на вашу цільову аудиторію.
Що ми пропонуємо?
#0004

Виділена команда

Якщо ви хочете зібрати команду справжніх профі, повністю залучених до процесу, тоді ви звернулися за адресою! Застосування методу виділеної команди дозволить створити групу фахівців з урахуванням рівня їх підготовки, а також загального бюджету проєкту. Прийшов час попрощатися із зайвими витратами на штатний персонал, адже ми пропонуємо повністю віддалений формат співпраці! Самостійно керуйте процесом на кожному етапі розробки і будьте задоволені результатом.
img
Способи співробітництва
#0006

Почнемо: Виберіть необхідне рішення

Виділена команда
 • Ви отримуєте власний віддалений ІТ-відділ.
 • Ви або Ваш менеджер безпосередньо зв'язується з розробниками та контролює їх.
 • Ви самі визначаєте кількість співробітників
 • Підходить для складних проєктів з терміном реалізації від 6 місяців.
Для тих, хто цінує залученість команди в проєкт. Наші розробники повністю занурюються в роботу, детально знайомляться з продуктом і займаються виключно вашим проєктом, не відволікаючись на інші завдання.
Погодинна оплата
 • Ви ставите основні завдання та міняєте або додаєте нові рішення в процесі роботи.
 • Вам не потрібно надавати документацію всього проєкту, достатньо лише схематичної його концепції.
 • Ми фіксуємо години роботи та виставляємо рахунок за витрачений час після затвердження проєкту (включаючи всі необхідні звіти).
 • Гнучкість та зручність внесення змін.
Обирайте погодинний контракт в разі, якщо ви хочете повністю контролювати всі процеси, тестувати нові рішення, а також вносити корективи.
Контракт з фіксованою ціною
 • Ви надаєте нам готову документацію або ми розробляємо її разом.
 • Наша команда займається розробкою і передає всі вихідні файли Вам.
 • Ми затверджуємо загальну вартість і терміни виконання робіт.
 • Все, що не входить в договір, оплачується окремо.
Даний вид співпраці ідеальний для тих, хто вже має чітке уявлення і бачення фінального продукту, або якщо володіє готовим проєктом та хоче доопрацювати і поліпшити його.
Хто потребує наших послуг?
#0003

Коли компанія Asabix може бути вам корисна?

Asabix займається розробкою проєктів з використанням популярних і потужних фреймворків, серед яких Laravel, Symfony та Yii2. Фронтенд-розробка проводиться за допомогою фреймворка VueJs або бібліотеки React, а також з використанням JavaScript, HTML і CSS. Для простих і швидких рішень ми використовуємо CMS.

У Вас є ідея, але немає команди для її реалізації

Зверніться до Asabix, якщо ви хочете створити свій вебсайт, удосконалити дизайн або структуру вашого продукту, але не в змозі впоратися з усім самостійно. Наша команда ретельно проаналізує нішу та створить ідеальний продукт.

У Вас вже є оффлайн-бізнес, але Ви хочете перейти в онлайн

Скористайтеся нашою пропозицією, якщо ви є власником готового бізнесу, але націлені на перехід в онлайн-режим. Ми в Asabix допоможемо створити сайт з нуля, впровадити API, розробити свій мобільний додаток і зробити все можливе, щоб максимально оптимізувати ваш бізнес.

Ви володієте готовим продуктом, але потребуєте технічної підтримки або тестування проєкту

Уже маєте готовий сайт, але помічаєте збої та баги в роботі? Потребуєте підтримки працездатності сайту? Наші фахівці виявлять слабкі місця вашого продукту та протестують його, виправлять код й усунуть всі системні помилки, а також допоможуть з хостингом вашого ресурсу.

Вам потрібен свій вебресурс

У вас немає бізнесу, ідеї або своєї команди? Ми допоможемо! Наші фахівці узгодять план дій, а також розроблять концепцію та місію ресурсу. Створення сайту з нуля, бекенд і фронтенд, дизайн, інтеграція API, тестування і запуск готового продукту — ось що вам потрібно!

Зв'яжіться з нами
#0013

Готові розпочати? Повідомте нас про це!

Телефон:
+38 (096) 880 99 00
Адреса:

Україна, Житомир
вул. Вітрука 9в

Графік:

Пн-Пт 9.00 - 19.00

Телефон:
+48 570 337 815
Адреса:

Poland, Warsaw, 00-842
Łucka street 15/204

Графік:

Пн-Пт 9.00 - 19.00

Зв'яжіться з нами
#0000

Залишилися запитання?

Будь ласка, заповніть наведену нижче форму, і наші спеціалісти зв'яжуться з вами якнайшвидше!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле