Розробка інтернет-магазинів - Зображення №1
01

Розробка інтернет-магазинів

Властивості інтернет-магазину
#0002

Під час створення онлайн-магазину ми враховуємо наступні моменти:

Уявити бізнес, який працює лише офлайн, складно, адже в мережі можна отримати нові ліди та підвищити впізнаваність бренду. Один зі способів продажів онлайн — розробка інтернет-магазину, який покращує користувальницький досвід та автоматизує продажі.

Розробка інтернет-магазинів - Зображення №5
UI/UX
В епоху діджиталу клієнт все більше уваги звертає на дизайн: якщо він не актуальний, більшість не довірятиме такій компанії та закриє ресурс. Якщо ж дизайн занадто «важкий», тобто містить багато анімацій і відео, це уповільнить роботу сайту. Розробка інтернет-магазину компанією Asabix включає створення актуального та зручного дизайну, який буде доступний користувачам з усіх пристроїв.
Швидкодія
Фреймворк Laravel, на якому відбувається створення інтернет-магазину нашою командою, відомий своєю швидкодією завдяки оптимізованому коду, сучасним практикам програмування та ефективному використанню доступних інструментів. При розробці інтернет-магазину для подальшого покращення швидкодії ми застосовуємо кешування результатів запитів, оптимізацію та індексацію бази даних, CDN для завантаження ресурсів, асинхронні операції та інше.
Безпека
Ми займаємося створенням інтернет-магазину на фреймворку Laravel, який автоматично генерує та перевіряє токени CSRF для захисту від атак, використовує Bcrypt для безпечного хешування паролів та застосовує Eloquent ORM і Query Builder, що робить SQL-запити захищеними від ін'єкцій. Laravel надає готові інструменти для роботи з ролями та правами доступу, що полегшує управління авторизацією, а також захист від HTTP-атак.
Навігація
Asabix продумує та займається створенням простого та зрозумілого меню, а також навігації по сайту, щоб майбутній покупець не пішов, так і не знайшовши потрібний розділ. Наші розробники здійснюють це завдяки:
  • Використанню зрозумілих іконок;
  • Розміщенню розділів у знайомих людям місцях;
  • Використанню підкатегорій;
  • Додаванню фільтрів та сортування товарів;
  • Додаванню блоку з переглянутими товарами;
  • Дублюванню меню у футері й так далі.
Сумісність
Сайт, створений нашими розробниками, буде доступний на всіх актуальних браузерах та пристроях. Ми використовуємо інструменти типу browserstack для перевірки коректного відображення. У статті розповідаємо, як розробляємо адаптивну верстку, які підходи використовуємо та як діагностуємо проблемні місця.
SEO-оптимізація
Наші розробники проведуть технічну оптимізацію сайту, а копірайтери подбають, щоб тексти в інтернет-магазині були SEO-оптимізовані, тобто містили ключові запити в потрібному співвідношенні, за якими люди знайдуть вас у пошуковій системі. Чим краща оптимізація, тим вищий сайт за тим чи іншим запитом, що безпосередньо впливає на успішність розробки.
API-інтеграції
Щоб утримати користувача та спростити процес замовлення товарів, ми за запитом інтегруємо у розробку платіжні системи, сервіси доставки, CRM-системи та інше.
Для власників
#0004

Підвищення продуктивності інтернет-магазину

Інформація про продукти
Надайте нам всю необхідну інформацію про товари, серед чого їх вартість, розміри, фото, характеристики, термін придатності, умови доставки тощо, щоб ми могли її розмістити. Щоб продаж відбувся, клієнт має знайти все про той чи інший товар на сайті.
Техпідтримка
У користувачів іноді виникають проблеми та питання щодо товарів чи замовлень. Створення техпідтримки, співробітники якої миттєво проконсультують клієнта і допоможуть розв'язати проблему, сприятиме збільшенню продажів і поліпшенню досвіду користувача. Радимо звернути на це особливу увагу.
Контент
Чим більше якісної інформації користувач знайде на сайті, тим краще. Розробка та створення контенту — це новини, огляди товарів, статті з порадами, блоги та інше. Все це допоможе покращити SEO-оптимізацію, залучити користувачів, а також отримати більше лідів та продажів.
Підходи
#0003

Шаблон VS створення з нуля

Asabix пропонує як індивідуальне створення інтернет-магазину, так і готові шаблони:

Шаблон
від 1 місяця від $3000
Дешевше та швидше. Передбачає використання готового дизайну, який незначно конфігурується під клієнта. Підійде для тих, у кого обмежений бюджет та час, а також тих, хто не потребує унікальності та впровадження нововведень.
Створення
від 4 місяців від $9000
Дорожче і довше, але унікально. Розробка інтернет-магазину під ключ дозволить втілити будь-які ідеї, інтегрувати будь-які сервіси, а також створити нестандартну архітектуру сайту. Зручний та оригінальний інтернет-магазин = впізнаваність бренду та збільшення продажів. До речі, Apple, Dior та інші великі бренди не використовують шаблони для розробки взагалі.
Чому ми?
#0004

Замовити створення інтернет-магазину в Asabix

Незалежно від того, вибрали ви шаблон чи індивідуальну розробку, компанія Asabix готова запропонувати послуги в будь-якому випадку. Розробка інтернет-магазину під ключ відбувається на фреймворку Laravel, найпопулярнішому фреймворку PHP. Створення інтернет-магазину у нас = гарантія його якості, швидкодії та зручності. Наші переваги:

Розробка інтернет-магазинів - Зображення №6
Досвід
Займаємось створенням інтернет-магазинів з 2017 року. Складаємо карту сайту, додаємо сторінку 404, впроваджуємо процес логування, додаємо правильну реалізацію УРЛ, формуємо файли robots.txt і sitemap.xml, і так далі. Робимо все, що потрібно, навіть якщо ви про це не говорили.
Поетапна оплата
Розбиваємо суму на кілька платежів. Платіть за виконану роботу за фактом, а не за обіцянки.
Напрацьовані методи
Працюємо з найкращими інструментами управління та створення, а також практиками для прогнозованого процесу розробки.
Зворотний зв'язок
Отримайте швидкий зв'язок з нами протягом робочого дня та плануйте зустрічі з менеджером проєкту у зручний час.
Ентузіазм
Нам не байдуже те, що робимо, а тому ми завжди ставимо правильні питання та уточнюємо деталі.
Надійність
Доводимо справу до кінця. Дотримуємося стандартів розробки, а також робимо інтернет-магазини легко масштабованими та сумісними.
Команда
#0004

В нашій команді — фахівці з величезним досвідом, розбиті на окремі групи:

Розробники
Команда, яка відповідає за розробку та створення інтернет-магазину. Пишуть код, проєктують магазин, виконують відладку.
Менеджери
Керують створенням інтернет-магазину. Проводять мозкові штурми та знаходять найкращі варіанти реалізації ваших ідей.
QA
Тестують проєкт функціонально та не функціонально. Перевіряють відповідність ТЗ та результату, доступність сайту на пристроях та наявність/відсутність багів чи помилок.
Дизайнери
Відповідають за зовнішній вигляд продукту та його зручність. Втілять будь-яку ідею та створять будь-який дизайн. Подбають, щоб іконки та кнопки були на місці.
Почнемо?
#0006

Бажаєте дізнатись ціну на ваш проєкт?

FAQs
#0007

Відповіді на популярні запитання

Який термін створення інтернет-магазину?

Залежить від вимог, розміру майбутнього сайту, дизайну та інших аспектів. У середньому розробка займає 1-6 місяців.

Хто наповнює інтернет-магазин?

Ви можете зробити це самостійно за допомогою панелі адміністрування. Ми консультуємо та допомагаємо завантажити товари за допомогою файлу імпорту.

Чи потрібно платити вам щомісяця за інтернет-магазин?

Ні, нам ви платите поетапно у процесі створення продукту. Далі щомісяця ви платите за сервер, за домен — раз на рік, і за SSL-сертифікат — від $10 на рік. Якщо потрібно, ми також укладаємо договір з технічного обслуговування готового ресурсу.

Чи можна під'єднати зовнішній сервіс через API?

Так, за запитом ми під’єднуємо будь-який сервіс до інтернет-магазину, якщо сам сервіс надає таку опцію.

Скільки коштує хостинг?

Для швидкої роботи рекомендуємо тарифи вартістю щонайменше $40 на місяць.

Як управляти контентом?

У розпорядженні — зручна панель адміністрування, за допомогою якої ви можете керувати товарами (створення, редагування, видалення тощо), замовленнями та клієнтами (перегляд та обробка замовлень, ведення історії), контентом (створення та редагування статей, наприклад), а також застосовувати SEO-налаштування (заповнення метаданих та інше).

Ми також реалізовуємо і додаткові опції, наприклад, звіти, управління маркетинговими інструментами, редагування розсилок/текстів/листів та інше.

Чому вартість розробки на фреймворку вища, ніж на CMS?

Так, CMS дешевше, проте це — шаблонність, низька безпека, обмеженість через ядро CMS, відсутність індивідуального налаштування панелі керування, уповільнення роботи через встановлені модулі та інші недоліки. Наш же продукт це індивідуальна розробка, в результаті створення якої ви отримаєте досконалий сайт з унікальним дизайном та безперебійною роботою.

Розробка інтернет-магазинів - Зображення №7
Розробка інтернет-магазинів - Зображення №8
Висновки
#0001

Інтернет-магазин — сайт, розробка якого допоможе збільшити продажі, підвищити впізнаваність бренду та покращити користувальницький досвід.

Створення онлайн-магазину це трудомісткий процес, адже тут важливо подбати й про інтерфейс, і про сумісність, і про безпеку ресурсу, тому найкраще рішення — замовити створення інтернет-магазину.

Довірте справу професіоналам: Asabix допоможе розробити інтернет-магазин з індивідуальним або шаблонним дизайном. За нашими плечима — 7 років досвіду та десятки задоволених клієнтів. Будемо раді співпраці!

 
Контакти
#0000

Готові розпочати? Зв'яжіться з нами!

Телефон:
+38 (096) 880 99 00
Адреса:

Україна, Житомир
вул. Вітрука 9в

Графік:

Пн-Пт 9.00 - 19.00

Телефон:
+48 570 337 815
Адреса:

Poland, Warsaw, 00-842
Łucka street 15/204

Графік:

Пн-Пт 9.00 - 19.00

 
 
Зв'яжіться з нами
#0000

Залишилися запитання?

Будь ласка, заповніть форму нижче і наші спеціалісти зв'яжуться з вами якнайшвидше!
Натискаючи кнопку "Відправити", ви погоджуєтеся з обробкою персональних даних. Детальніше.