01

Розробка
інтернет-порталів

Розробка web порталу
#0002

Створення інтернет-порталу на замовлення

Плануєте розробку інтернет-порталу для власного бізнесу? Ця багатофункціональна вебсистема, доступна 24/7 з будь-якого браузера та працює як єдина точка доступу для всіх ваших партнерів та клієнтів, поєднуючи їх потреби з вашими бізнес-цілями.

Інтернет-портал може стати динамічним інструментом продажу, яскравим інтерактивним каталогом, візуальним дашбордом, захищеним середовищем для транзакцій чи зручним інструментом для командної взаємодії — що потрібно саме вам?

Розробка  інтернет-порталів - Зображення №5
B2B портал: бізнес для бізнесу
Портал Bussiness-to-Bussiness — це спеціалізований майданчик, який оптимізує цикли взаємодії між постачальниками, виробниками, оптовиками та дистриб'юторами. Серед основних його функцій: електронний документообіг та каталоги, відстеження та управління постачаннями, збереження історій постачань, email-маркетинг, PDF-друк, аналітика, звітність, управління запасами та інше. B2B інтернет-портал — зручний інструмент для розширення ринку збуту, доповнений інтеграцією з CRM- та ERP-системами.
В2С портал: бізнес для споживача
Портал Bussiness-to-Consumer — це платформа для надання послуг або продажів безпосередньо кінцевим користувачам. На відміну від стандартного інтернет-магазину, такий портал скорочує час продажу та покращує шлях покупця завдяки низці цінних додаткових функцій, як обліковий запис користувача, історія замовлень, електронні гаманці, система бронювання, персоналізований контент пропозиції, дисконтні програми, інтеграція із соціальними мережами тощо. Це більш інтерактивний вебресурс, який дозволяє відстежувати та керувати доставляннями, зберігати уподобання та навіть створювати лістинги. Вся інформація, послуги та дані — в одному місці.
B2E портал: для співробітників
Корпоративний портал Business-to-Employee — це цифровий орієнтир для співробітників. В нього зазвичай інтегровані інструменти для управління проєктами, різнорівневий доступ до робочої інформації (дані співробітників, програми навчання, інформація про робочі процеси), керування графіками та відпустками, гейміфікація та доступ до навчальних ресурсів. Окрім можливості автоматизації HR-операцій, такий сайт дозволяє отримати повне уявлення про життєвий цикл співробітників та розробляти стратегії на основі цих даних.
B2Edu портал: бізнес для освіти
Business-to-Education — це навчальний центр зі зручним доступом до академічної інформації, матеріалів курсів та досліджень, а також розкладів та оцінок. Такий проєкт значно економить адміністративні витрати та забезпечує швидку інтеграцію студентів та викладачів завдяки миттєвій допомозі у спільному онлайн-просторі, форумам з функцією обміну файлами та іншими інтегрованим інструментам. Звичайний освітній сайт зосереджений на конкретній темі або функції, а інтернет-портал надає все необхідне для спільної роботи. Платежі онлайн, підтримка мультимедійного контенту — все для покращення співпраці учасників, які мають своє персоналізоване, компактне відображення системи лише з потрібними їм елементами.
Медичний портал
Медичні портали створюють комфортні умови для пацієнтів та медичних працівників. Серед важливих функцій — можливість спілкування та співпраці з постачальниками медичних послуг, як то клініки, лікарні. Це запис на прийом, конфіденційне зберігання історії хвороби, продовження рецептів, пошук ліків по аптекам, форуми та спільноти, онлайн консультації. На відміну від інформативного сайту, для медичних працівників такий портал забезпечує швидкий доступ до медичних карт, можливість зробити запит на потрібну інформацію та поспілкуватися з колегами. Такий електронний документообіг визнаний значно надійнішим і вигіднішим за традиційний.
Фінансовий портал
Фінансові портали — вибір авторитетних фінансових установ, які демонструють через такий простір прозорість та довіру. Доступ до фінансових послуг дозволяє авторизованим користувачам безпечно здійснювати онлайнові транзакції, інвесторам та брокерам отримувати актуальну фінансову інформацію та новини ринку, а клієнтам — відстежувати активність рахунку, контролювати рух коштів та безпечно переказувати кошти з будь-якої точки світу. Функції фінансових порталів можуть бути найрізноманітніші за своєю глибиною: регулярні платежі, фінансовий календар компанії, прозорість операцій та складання бюджету, відстеження видатків, портфельний аналіз, купівля акцій, кредитні калькулятори та можливість подачі заявок, а також навчальні курси.
Портал нерухомості
Портали нерухомості — це цифровий каталог з деталізованими картками об’єктів, складними фільтрами для пошуку квартир чи будинків за найточнішими параметрами, календарем для бронювання показів та персоналізованою стрічкою новин. В розширеній версії через інтернет-портал реалізуються цикли операцій купівлі, продажу та оренди об'єктів на різних ринках, відстежуються статуси угод з клієнтами, автоматично формуються звіти. Зручності для клієнтів додає інтеграція з картографічними сервісами, калькулятори іпотеки, юридична онлайн-підтримка, сповіщення щодо оновлень, оголошень та важливих подій.
Логістичний портал
Логістичний портал — це інструмент, який охоплює весь ланцюжок поставок. Це дає можливість створювати відправки, відстежувати статус посилки, вести товарний облік і отримувати детальні звіти по товарному обороту та іншим діям, генерувати документи для відправки посилок (лейби, накладні, декларації і т.д.). За необхідності портал інтегрується з такими системами, як CRM, маркетплейси, платіжні системи, системи бухгалтерського обліку тощо. Також можна під'єднати API служб доставлень, як-от FedEx, USPS, DPD, GLS та ін. Завдяки цьому логістичний портал дозволяє керувати транспортуванням товарів, оптимізувати маршрути, вести документообіг для управління складними ланцюжками доставляння, складуванням і розподілом товарів.
Портал для складу
Портал для складу дає змогу керувати операціями всередині складу, як-от приймання, розміщення товарів, інвентаризація, комплектація та відвантаження. Один портал може керувати відразу декількома складами. Серед важливих функцій: статуси товарів, виставлення інвойсів, під'єднання зовнішніх API, сповіщення про надходження на склад, додавання різних камер (типу Cognex) і сканерів для автоматичного приймання та списання товарів, під'єднання планшетів для працівників, організація зберігання товарів у рядах та на полицях і їхнє переміщення, резервування товару, автоматична генерація маркування та інших документів. Такий портал містить усі необхідні функції для оптимізації складського приміщення.
Інші види інтернет-порталів
Існують і інші види порталів, як інформаційні, розважальні, музичні, автомобільні чи для вивчення мов. Порівняно зі звичайними сайтами, які мають вужчу аудиторію, вони мають вагому інтернет-присутність. Такі проєкти стають посередником між споживачами заради різних типів послуг, агрегують та публікують різні види новин, розважальний контент та допомагають знаходити потрібну інформацію, присвячену окремій сфері. Зовні такі проєкти виглядають сучасно і зручно, рясніють привабливими функціями та мають легку інтуїтивну навігацію, а в середні надають можливість досліджувати та візуалізувати найбільш цінні дані, накопичені всередині сайту та будувати вдалі маркетингові стратегії.
Що краще?

Коли потрібен портал, а не звичайний сайт?

Сайт
Стандартні сайти, які розробляємо ми, мають сучасні технології та масштабовану архітектуру. Вони націлені на певну групу користувачів з певними запитами, і виглядають для них однаково. Зазвичай сайти створюють з конкретною ціллю, як то продаж товарів, надання інформації чи демонстрація портфоліо робіт, тоді як портал є шлюзом до доступу пов’язаних між собою сайтів й ресурсів та надає аналітику в режимі реального часу.

Але, на відміну від порталів, менш інтерактивні та мають обмежені можливості зв'язку з брендом. Відвідувачі зазвичай не взаємодіють з сайтом. Тому стандартні сайти можуть не задовільняти всі вимоги організацій.
Інтернет-портал
Інтернет-портал — це потужний бізнес-інструмент, який дозволяє поєднати точки взаємодії та процеси в одному місці. Портал надає більш комплексні послуги, ніж сайт, та створює персональні маршрути для ваших клієнтів та співробітників.

На відміну від сайту, портал має двосторонній зв'язок між користувачем і вебдодатком, надає конкретний та персоналізований контент та послуги. Завдяки складній масштабованій архітектурі, проєкт розрахований на велику кількість додаткових функцій, як то інтерактивні карти, калькулятори, опитування та інші елементи. Саме формат інтернет-порталу дає можливість налаштувати різні рівні авторизованого доступу до різних функцій і навіть персоналізувати для них вигляд інтерфейсу.
Етапи

Розробка інтернет-порталу

Процес створення порталу з унікальним користувальницьким інтерфейсом та спектром важливих функцій
01
Аналіз
Ми починаємо з глибокого аналізу ваших потреб та цілей, проведемо аудит поточних систем та розробимо цифрову стратегію. Наші рішення враховують всі особливості та потреби вашого проєкту. Ми ретельно аналізуємо ваш ринок, аудиторію та цілі, щоб запропонувати найкращий варіант порталу і сфокусуємося на найбільш ефективному способі вирішення ваших бізнес-завдань. Пріоритетом розробки вебсайтів та порталів є комерційний успіх, а шлях досягнення цього — проєктування продуманих і привабливих інтерфейсів.
02
Проєкт
Будь-який сайт чи інтернет-портал ми одразу розробляємо з правильною архітектурою, з урахуванням майбутніх навантажень, трафіку і масштабованості. Забезпечуючи логіку проєкту, ми продумаємо механізми безпечного входу до системи для автентифікації відвідувачів та забезпечення контролю доступу до певних функцій та контенту. Інформаційні панелі, що настроюються, дозволяють користувачам організовувати та розставляти пріоритети інформації залежно від їх переваг і ролей. Також налаштуємо адмінку для керування та публікації різних типів контенту, включаючи статті, документи, відео та зображення.
03
Дизайн
Ми маємо досить чіткий процес розробки UX/UI, які дозволяють web порталу резонувати з цільовою аудиторією. Ми створюємо інтуїтивно зрозумілі та привабливі інтерфейси користувача. Наші дизайнери ретельно продумують візуальну концепцію, оптимізують структуру та навігацію, щоб забезпечити максимальну ефективність та зручність використання. Ваш додаток буде повністю адаптований під різні пристрої та екрани, забезпечуючи комфортний перегляд та взаємодію з контентом як на настільних комп'ютерах, так і на мобільних пристроях. Все це важливо для створення надійного зв’язку ваших клієнтів з проєктом.
04
Розробка
Інтернет-портал передбачає наявність великого сховища даних та стабільної роботи під час великих навантажень, які одночасно передбачає активні дії багатьох користувачів. Ми забезпечуємо високу продуктивність та безпеку проєкту завдяки передовим технологіям та світовим стандартам кодування. Наша команда досвідчених розробників і дизайнерів гарантує, що ваш портал буде виглядати професійно, працювати без збоїв і надавати відмінний досвід користувача. Додатково ми впровадимо надійні заходи безпеки, включаючи шифрування, протоколи SSL/TLS та регулярні перевірки безпеки, для конфіденційності даних та захисту від кіберзагроз.
05
Інтеграції
Ми реалізуємо безшовну інтеграцію вашого проєкту із CRM-системами, платіжними шлюзами, соціальними мережами та іншими сервісами для зручності користувачів. За вашим бажанням — додамо AI чат-боти для автоматизованої 24/7 підтримки клієнтів, підвищуючи їхню лояльність та задоволеність. Наша ціль — розробка унікальних функціональних можливостей, націлених на задоволення конкретних потреб вашого бізнесу.
06
Тестування
Перед запуском ми ретельно тестуємо всі компоненти порталу. Це дозволяє нам гарантувати його стабільну роботу та відсутність помилок. Наша задача — забезпечити технічну досконалість вашого проєкту.
07
Підтримка
Забезпечуємо технічну підтримку та регулярне оновлення вашого інтернет-порталу. Ми завжди готові запропонувати нові функції та покращення для вашого бізнесу. Ми надаємо гарантію та пропонуємо повну технічну підтримку проєкту та регулярні оновлення, щоб ваш проєкт завжди залишався на піку технологій та безпеки.
Development Of Internet Portals
Висновки
#0001

Чому варто обрати нас?

З погляду технологічної майстерності, розробка web порталу є складною та багатогранною. Різноманітні інтеграції, найкращі практики кібербезпеки, вбудовані інструменти аналітики та моніторингу продуктивності — це те, що потрібне бізнес-ресурсу сьогодні. Додаємо привабливий інтерфейс та надійну роботу, що забезпечує стійкість до навантажень у поєднанні з високою продуктивністю.

Співпрацюйте з Asabix, щоб створити ваш цифровий центр якісним, безпечним та масштабованим. Ми гарантуємо, що ваш портал зможе відповідати вимогам зростаючої бази користувачів та мінливим потребам бізнесу. Ми не просто створюємо вебпродукти, ми допомагаємо вам досягати бізнес-цілей!

FAQs
#0007

Відповіді на популярні запитання

Чому портал вважається складнішим за сайт?

По суті, портал — це різновид сайту, який відрізняється своєю структурою та функціональністю. Тоді як стандартний сайт має зазвичай просту ієрархічну структуру сторінок, у портала вона багаторівнева, з великою кількістю розділів, підрозділів та окремих функціональних блоків. У користувачів багато можливостей взаємодії з порталом: створювати, редагувати, управляти, видаляти, персоналізувати — значно більше, ніж просто переглядати інформацію, як на сайті.

Скільки часу займе розробка інтернет-порталу?

Тривалість розробки залежить від масштабу та складності проєкту, але в середньому вона становить від 3 місяців. На відміну від сайту, побудова порталу полягає не лише в створенні онлайн-адреси, а й у створенні комплексної екосистеми, адаптованої до потреб користувачів, які пропонують згуртованість і інтерактивність.

Які технології ви використовуєте для створення порталу?

При розробці порталу та інших видів сайтів ми віддаємо перевагу використанню Laravel для бекенд-розробки та Vue.js або React для фронтенд-розробки.

Скільки коштує розробка web порталу?

Це залежить від складності проєкту, але ми часто пропонуємо нашим клієнтам розробку за технологією MVP, коли спочатку створюється мінімально життєвий продукт. Це означає, що ми створимо портал з найважливішими функціями в короткі терміни, запустимо, отримуємо відгуки реальних користувачів і зможемо покращувати в процесі та додавати нові функції. Такий підхід більш економний та забезпечує швидкий вихід на ринок.

Чи маєте ви досвід розробки вебсайтів та порталів рівня high-loaded?

Створення порталу, на відміну від звичайного сайту, потребує не тільки досвіду і технічної експертизи, але й розуміння галузевих стандартів бізнесу. Ми працюємо з 2017 року та маємо досвід проєктів для ринку США та ЄС, приклади яких можна побачити в нашому портфоліо. Більшість з наших проєктів високонавантажені, тому за час нашої роботи ми набули цінний досвід з порталами різної складності, а також пропонуємо послуги покращення продуктивності існуючого продукту. Ми забезпечуємо надійну роботу програмного забезпечення, що передбачає стійкість до навантажень у поєднанні з високою продуктивністю.

Чи можна внести зміни до вже розробленого порталу?

Звичайно! Ми завжди готові внести зміни та покращення у ваш портал або сайт. Якісно розроблений продукт передбачає легку інтеграцію новітніх технологій для адаптації до мінливого ринку і нових потреб користувачів.

Чи працюють ваші спеціалісти в штаті постійно чи ви наймаєте під кожен проєкт?

У нас лише штатні працівники, це дружня та високопродуктивна команда. Ми спеціалізуємося на розробці вебсайтів та порталів, маємо чітко організовані процеси та власні підходи.

Development Of Internet Portals
 
Контакти
#0000

Готові розпочати? Зв'яжіться з нами!

Телефон:
+38 (096) 880 99 00
Адреса:

Україна, Житомир
вул. Вітрука 9в

Графік:

Пн – Пт 9.00 – 19.00

Телефон:
+48 570 337 815
Адреса:

Poland, Warsaw, 00-842
Łucka street 15/204

Графік:

Пн – Пт 9.00 – 19.00

 
 
Зв'яжіться з нами
#0000

Залишилися запитання?

Будь ласка, заповніть форму нижче і наші спеціалісти зв'яжуться з вами якнайшвидше!
Натискаючи кнопку "Відправити", ви погоджуєтеся з обробкою персональних даних. Детальніше.