Створення інтернет-магазину на Laravel - Зображення №1
01

Створення інтернет-магазину на Laravel

Властивості інтернет-магазину
#0002

Laravel — чудовий вибір для створення інтернет-магазину, що працюватиме надійно та швидко!

Цей потужний фреймворк був розроблений Тейлором Отвеллом у 2011 році і на сьогоднішній день дозволяє реалізовувати комерційні ідеї будь-якого рівня складності. Але Laravel — це інструмент, і для успішного його використання потрібна професійна ІТ-команда. Наша команда Asabix має талант і багаторічний досвід розробки проєктів на Laravel і ми цінуємо його за:

Створення інтернет-магазину на Laravel - Зображення №5
Продуктивність
Laravel здобув свою популярність завдяки швидкій та ефективній обробці даних через маршрутизатор FastRoute, вбудовані функції кешування і тестування, систему автентифікації і шаблонізації.
Синтаксис
Синтаксис Laravel — вишуканий та легко зрозумілий, що дозволяє вести розробку вірно з першого символу. Завдяки цьому розробники не тільки працюють із задоволенням, але й мають змогу більше зосереджуватися на вирішенні бізнес-завдань, ніж на технічних недоліках інших фреймворків.
Логічна архітектура
Laravel популярний також завдяки використанню Model-View-Controller (MVC), який розумно ділить програму на дані, інтерфейс користувача і контролер як логіку застосунку. Цей спосіб організації коду допомагає зберігати різні частини проєкту впорядковано, розміщувати їх окремо і надалі легко розширювати і підтримувати проєкт.
Безпека
Фреймворк Laravel має надійні інструменти для шифрування даних та простий та гнучкий API для автентифікації, а також вбудовану систему захисту вебсайтів від кіберзлочинців і механізми сканування від міжсайтового скриптинга (XSS), підробку міжсайтових запитів (CSRF) та SQL-ін’єкцій.
Функціональність
Екосистема Laravel містить цілий спектр офіційних та сторонніх пакетів, розширень та бібліотек, що позитивно впливає на швидкість розробки та її можливості. Це означає свободу творчості та реалізації практично будь-якої функціональності вашого інтернет-магазину.
Масштабованість
Сайти на Laravel обробляють запити швидше за більшість інших платформ, що важливо для майбутнього росту трафіку. Також такий інструмент, як міграції, за потреби легко змінює структуру баз даних, що робить оновлення і розгортання інтернет-магазину простішим та менш ризикованим.
Інтеграція
В Laravel спрощена інтеграція сторонніх додатків, тому буде легко під’єднати різні методи оплати, доставлення, автоматизовані маркетингові інструменти та інші сторонні додатки.
Аналітика
Готовий інтернет-магазин за потреби буде забезпечений вбудованою аналітикою та системою відстеження конверсій в панелі адміністрування. Ви зможете аналізувати відвідуваність та конверсію, відстежувати виконання цілей та покращувати процеси продажів.
Багатомовність та багатовалютність
Laravel підтримує різні мови та валюти, що робить можливим вихід інтернет-магазину на міжнародний рівень і є плюсом для клієнт-персоналізації.
SEO-оптимізація
Laravel має спеціальні інструменти для оптимізації інтернет-магазину для пошукових систем. Це SEO-дружні URL-адреси для індексування сторінок, управління метаданими, генерація sitemap.xml для розуміння пошуковими системами структури сайту та обробка помилок 404.
Розвинена екосистема
На сьогодні Laravel — один з найпопулярніших PHP-фреймворків у світі через безліч навчальних матеріалів, постійний розвиток і великої кількості тих, хто вже його оцінили в розробці. Тому навіть з часом буде легко знайти команду розробників для масштабування проєкту чи його технічної підтримки.
Зустрічайте Asabix
#0004

Чому саме ми?

З початку своєї появи Laravel ввібрав все найкраще з PHP-фреймворків і був створений для надання елегантних і безпечних рішень, саме тому на його основі сьогодні активно будують інтернет-магазини. Але наскільки комерційний сайт ще й буде виконувати конкретні бізнес-задачі, залежить від професійності команди розробки.
Новітні технології
Наші розробники — не тільки експерти у Laravel, але й його щирі прихильники. Глибоко розуміючи цю технологію, ми створюємо інтернет-магазини, що насправді вражають користувачів своєю багатофункціональністю, вишуканим дизайном та швидкодією. Для нас важливо, щоб наші сайти відповідали останнім стандартам, тому дотримуємося передових практик протягом усього циклу розробки.
Прозорість розробки
Компетентний бізнес-аналіз в компанії дозволяє вірно розуміти потребу клієнта та його очікування щодо функціональності і дизайну інтернет-магазину. На відміну від багатьох інших компаній, де часто застосовується “конвеєрний” підхід, в нашій компанії клієнту — максимальна увага. Наші процеси прозорі і довірливі, в ході створення інтернет-магазину на Laravel ви за необхідності зможете напряму спілкуватися з розробниками і дизайнерами.
Професійний дизайн
Дизайн для нас — це не лише про гармонію кольорів, але й про ефективну конверсію клієнтів у покупців. Навігація, процес оформлення замовлення та навіть розташування СТА-кнопок впливають на цю конверсію. Заплутаний інтерфейс здатний знизити продажі, в той час, як чітка, “чиста” навігація швидко спрямовує клієнтів до покупки, що вже не раз перевірено маркетинговими дослідженнями.
Підходи
#0003

Розробка з нуля, шаблон чи доопрацювання?

Команда Asabix пропонує як створення інтернет-магазину з нуля, так і на основі якісного шаблону або оновлення дизайну чи функціоналу вже діючого проєкту.

Розробка сайтів з нуля Laravel
Ми можемо створити для вас інтернет-магазин на Laravel, який матиме серйозні переваги серед конкурентів. В його розробці будуть найновітніші технології, UX/UI тренди та остання версія Laravel, адже кожні 6 місяців виходять покращені версії цього фреймворку, з новими функціями та посиленою безпекою.
Використання шаблону Laravel
Для якнайшвидшого і легкого запуску інтернет-магазину ми запропонуємо вам шаблон готового дизайну який можна підключити до фреймворку Laravel і відкалібрувати його під ваші бізнес-процеси. Ми встановимо всі модулі, оптимізуємо дизайн і налаштуємо всі потрібні функції. Надалі, за вашим бажанням, такий інтернет-магазин можна буде розвивати і підтримувати вже під час його роботи.
Доопрацювання та редизайн
Вже маєте інтернет-магазин на Ларавел і в його роботі зустрічаєтесь зі складнощами? Ми ретельно проаналізуємо і протестуємо ваш проєкт, і, навіть при недостатньо детальному технічному завданні, порекомендуємо вдалі рішення. Ми маємо багаторічний досвід роботи розробки в різних галузях, що сприяє повному взаєморозумінню з клієнтами.
Команда
#0004

В нашій команді — фахівці з величезним досвідом, розбиті на окремі групи:

Дизайнери
Візуалізують і втілять в життя ваш концепт, створять стильний і адаптивний дизайн, завдяки якому сайт буде правильно відображатися на всіх екранах.
Розробники
Наші розробники, які обожнюють працювати з Laravel, відповідають за високу якість коду та вдалі технічні рішення для інтернет-магазину.
Менеджери
Уважно проаналізують ваші бізнес-потреби, створять прототип майбутнього сайту та домовляться про його структуру і наповнення. Під їх контролем — своєчасна і безперебійна робота команди.
QA
Ретельно протестують інтернет-магазин перед запуском і переконаються в його безперебійній роботі на всіх пристроях і популярних браузерах.
Почнемо?
#0006

Бажаєте дізнатись ціну на ваш проєкт?

Створення інтернет-магазину на Laravel - Зображення №6
Висновки
#0001

Розроблені інтернет-магазини на Laravel мають чистий код, логічну архітектуру та надзвичайно прості в обслуговуванні.

Ми не тільки надаємо послуги розробки на Laravel, ми — партнери у досягненні успіху. Наші надійні рішення наділять ваш інтернет-магазин усіма необхідними функціями і допоможуть йому працювати швидко, плавно та інтуїтивно. Довіртеся майстрам Laravel!

FAQs
#0007

Відповіді на популярні запитання

Чому варто обрати Asabix як компанію з розробки інтернет-магазину для електронної комерції?

Ми працюємо з усіма типами бізнесу. Наше головне завдання — створити онлайн-продукт, який зробить процес продажу приємним.

Чи буде працювати інтернет-магазин на Ларавел через мобільний пристрій?

Так, наша команда подбає, щоб ваш сайт не тільки коректно відображався на мобільному телефоні, але й зберіг свою функціональність.

Чим фреймворк для розробки інтернет-магазину краще, ніж CMS?

У порівнянні з фреймворком, CMS (Content Management System) простіша та обійдеться дешевле, але має лише базовий функціонал і розрахована на невеликі сайти. Фреймворк Laravel більш гнучкий і має більше можливостей для розширення, дозволяє створювати високопродуктивні інтернет-магазини і мати при цьому повний контроль над архітектурою проєкту. Детальніше можна прочитати тут.

Які орієнтовні терміни та вартість розробки магазину на Ларавел?

Час та вартість розробки залежать від декількох факторів:


  • складність проєкту;
  • обсяг інтеграцій;
  • унікальний дизайн або використання шаблону;
  • швидкість прийняття рішень з боку клієнта;
  • внесення змін клієнтом в процесі;
  • фінальна кількість необхідних функцій.

Після детального обговорення проєкту ми визначимо терміни, які варіюються від кількох тижнів до кількох місяців, та надамо індивідуальні кошториси. Методології Agile та Scrum нам дозволяють чітко планувати всі етапи розробки, а умови оплати зручні: предоплата за перший етап реалізації проєкту, платежі за наступні етапи та по завершенню.

Чи зможу я контролювати процес створення інтернет-магазину?

Всі наші процеси прозорі, а менеджер проєкту завжди на зв’язку. Ви будете отримувати детальну інформацію про стан кожного етапу зручним для вас способом.

Чи зможу я змінювати щось в процесі?

Так, ми розуміємо, що під час розробки можуть виникати нові ідеї або змінюватися вимоги, тому цілком готові адаптувати процес розробки, терміни та вартість задля ще кращих результатів.

Чи надаєте ви послуги технічної підтримки?

Так, за вашим бажанням ми можемо підписати договір на подальше технічне обслуговування, і ви будете спокійні, що ваш інтернет-магазин працює належним чином. У нас є різні плани вартості, в залежності від конкретних потреб бізнесу.

Створення інтернет-магазину на Laravel - Зображення №7
 
Контакти
#0000

Готові розпочати? Зв'яжіться з нами!

Телефон:
+38 (096) 880 99 00
Адреса:

Україна, Житомир
вул. Вітрука 9в

Графік:

Пн – Пт 9.00 – 19.00

Телефон:
+48 570 337 815
Адреса:

Poland, Warsaw, 00-842
Łucka street 15/204

Графік:

Пн – Пт 9.00 – 19.00

 
 
Зв'яжіться з нами
#0000

Залишилися запитання?

Будь ласка, заповніть форму нижче і наші спеціалісти зв'яжуться з вами якнайшвидше!
Натискаючи кнопку "Відправити", ви погоджуєтеся з обробкою персональних даних. Детальніше.