QA-тестуваннявебпроєктів - Зображення №1
01

QA-тестування
вебпроєктів

Що таке QA?
#0000

Витратьте кошти на тестування зараз — заощадьте в довгостроковій перспективі

Замовити консультацію

Інвестуючи в команду QA, ви забезпечуєте надійність вашого вебпроєкту.

В Asabix ми розкриємо весь потенціал послуг з тестування, який значно пришвидшить час виходу вашого продукту в онлайн. На взаємодію з користувачами впливає кожна дрібниця, а приховані проблеми здатні значно погіршувати швидкість і надійність роботи вебдодатка. Наша команда кваліфікованих тестувальників виявить всі потенційні недоліки, перевірить сумісність, юзабіліті, безпеку, функціональність та продуктивність проєкту завдяки досвіду та сучасним QA-інструментам.

За вашим бажанням ми готові виконати разовий, але повноцінний скринінг вебпроєкта або забезпечити його безперервне тестування для бездоганної роботи в реальних умовах. Наше головне завдання — переконатися, щоб проєкт відповідав стандартам веброзробки і був надійним.

В Asabix ми допомагаємо онлайн бізнесу досягти досконалості, яка забезпечує якісний сервіс і довіру до бренду.

Типи QA
#0000

Спробуйте спосіб, який підходить саме вашому проєкту

Проблема

Дії

Процес

Технології

Ручне тестування

Експерти перевіряють проєкт в ручному режимі, повторюючи дії, які користувач буде робити на сайті надалі. Дії залежать від цілей тестування, з огляду на які можуть проводитися різні види тестів: тестування користувальницького інтерфейсу, захищеності, продуктивності та інші види перевірок.

Фахівці, згідно з документацією проєкту, перевіряють працездатність продукту через браузер або за допомогою перегляду коду, максимально розширюючи при цьому кількість застосованих дій на одну і ту ж саму функцію з метою навантажити і вивести з ладу систему.


Тестувальники готують документацію, фіксуючи метод виявлення помилки, щоб фахівці могли повторити і виправити помилку в майбутньому, і, в разі автоматичного тестування, додають цей скрипт в автотести.

Ми перевіряємо бекенд, фронтенд і роботу API. В процесі розробки наша команда проводить порівняння макета та верстки сторінок, а також перевіряє крос-браузерність за допомогою емуляторів та реальних пристроїв (IOS, Android, Windows).

Автоматичне тестування

Автоматичні тести можуть застосовуватися замість ручного тестування або спільно з ним. Фахівці задають сценарій тесту, який повторює дії в зазначений час.

Автоматичні тести заощадять бюджет проєкту, оскільки вони пишуться лише раз і працюють протягом усього терміну реалізації проєкту. Врахуйте, що необхідно модернізувати тести, якщо на сайт були додані нові функції.


Звіт буде формуватися після кожного запуску цих тестів. Його можна відправити на пошту або в месенджер як тестувальнику, так і замовнику.

Наші фахівці використовують такі інструменти: Selenium, PHPUnit, Cypress, Jenkins, Gitlab та інші.

Процес
#0000

Що ми пропонуємо?

QA-тестуваннявебпроєктів - Зображення №5
 • Функціональне тестування:
  Регресійне тестування, тестування на працездатність, димове тестування, системне тестування, приймальне тестування, monkey тестування.
 • Нефункціональне:
  Об'ємне тестування, тестування навантаження, юзабіліті-тестування.
 • Крос-браузерність і крос-девайсне тестування.
 • Тестування API.
 • Тестування безпеки.
 • Модульне та інтеграційне тестування.
Процес комунікації
#0000

Чому ми можемо гарантувати протестований і надійний продукт?

Ми виділяємо достатньо часу на спілкування для того, щоб задача була готова до релізу. Всі фахівці, долучені до проєкту, повинні розуміти суть і мету користувальницьких задач. Ми в Asabix працюємо по Scrum, тому процес передбачуваний, а кожна ітерація має чітку функціональність. Для зв'язку ми використовуємо такі програми, як Jira, Slack, Skype, Git, Google Docs, месенджери, а також проводимо щоденні зустрічі з командою.

Портфоліо
#0000

Виконані роботи

QA-тестуваннявебпроєктів - Зображення №6
 • # design
 • # back-end
 • # front-end

Розробка та підтримка SkladUSA

Розробка CRM для американсько-української компанії SkladUSA, яка спрощує реалізацію товарів підприємцям з України та країн ЄС на Amazon, eBay, Etsy та інших світових маркетплейсах. Завданням Asabix було створити нову систему, яка б охопила управління товарами, фінансами, доставленнями та іншими функціями, мала зрозумілий інтерфейс, гарантувала безпеку даних і була масштабованою та інтегрованою з необхідними сервісами. Нова CRM дозволила компанії SkladUSA стати одним із лідерів ринку логістичних послуг для e-commerce в Україні та ЄС.
Читати більше
ПЕРЕГЛЯНУТИ
QA-тестуваннявебпроєктів - Зображення №7
 • # design
 • # back-end
 • # front-end

Розробка та підтримка USA Pulltabs

Розробка вебплатформи для USA Pulltabs, компанії з Вісконсина, яка спеціалізується на розробці дизайну, виробництві, маркетингу та оптовій торгівлі лотерейними білетами (скретч-картками). Завданням Asabix було розробити вебдодаток, який би замінив ведення записів у Excel на хмарне рішенням з автоматизованими та прозорими процесами, мав би модулі для управління замовленнями, рахунками, товарами, користувачами та давав змогу аналізувати дані. З новою вебплатформою компанія USA Pulltabs вивела на новий рівень стосунки з клієнтами, оптимізувала управління запасами та вдосконалила маркетингові стратегії.
Читати більше
ПЕРЕГЛЯНУТИ
QA-тестуваннявебпроєктів - Зображення №8
 • # back-end
 • # front-end

Розробка та підтримка Etnodim

Розробка інтернет-магазину для Etnodim, українського бренду сучасних вишиванок та лляного одягу, який спеціалізується на виробництві та продажу етнічного одягу в Україні, США та Європі. Завданням Asabix було створити сайт з сучасним адаптивним дизайном, інтелектуальним пошуком, зручним каталогом з фільтрами, якісними фотографіями, кошиком з промокодами, інструментами для SEO-оптимізації й інтеграціями з платіжними системами та іншими сервісами. Новий сайт став ефективним інструментом для продажу товарів бренду та просування його на ринку.
Читати більше
ПЕРЕГЛЯНУТИ
QA-тестуваннявебпроєктів - Зображення №9
 • # design
 • # back-end
 • # front-end

Розробка та підтримка Superior Vending™

Вебсайт для американської компанії Superior Vending™, яка продає банкомати, вендингові автомати та організовує турніри та ліги з боулінгу та більярду. Завданням Asabix було створити сайт з фірмовим стилем та адаптивним дизайном, зручною панеллю управління, інтегрованими платіжними системами Square та PayPal, розробленим календарем подій та з варіативною формою запису на них. Новий функціональний сайт зробив процес реєстрації та оплати значно простішим і швидким, що підвищило продажі та лояльність до бренду.
Читати більше
ПЕРЕГЛЯНУТИ
QA-тестуваннявебпроєктів - Зображення №10
 • # design
 • # back-end
 • # front-end

Розробка та підтримка Newlifeauto

Розробка CRM/ERP системи для автосервісу, яка забезпечить комплексний підхід до автоматизації процесів і покращення взаємодії з клієнтами, включаючи адміністрування клієнтської бази, контроль графіка роботи майстрів, стеження за станом запасів запчастин, проведення фінансових операцій та управління іншими аспектами діяльності. З такою централізованою платформою команда СТО стає більш організованою та ефективною, а власники отримують повний контроль над усіма аспектами бізнесу. Індивідуальна CRM допомагає СТО значно покращити документообіг, управління процесами, прозорість та прибутковість.
Читати більше
ПЕРЕГЛЯНУТИ
QA-тестуваннявебпроєктів - Зображення №11
 • # design
 • # back-end
 • # front-end

Розробка та підтримка SkladUSA

Розробка вебсайту для SkladUSA, логістичної компанії з складами в США, Великобританії, Польщі та Україні, яка надає комплексні послуги логістики для онлайн-продавців з України та країн ЄС. Завданням Asabix було створити багатомовний сайт, який би знайомив клієнтів з усіма послугами компанії та мав легкий інтерактивний калькулятор підрахунку вартості доставлення по всьому світі. Новий сайт завдяки вдалому поєднанню крос-браузерності, адаптивного дизайну та високої швидкості завантаження забезпечив бездоганний користувацький досвід на будь-якому пристрої і став візитною карткою компанії.
Читати більше
ПЕРЕГЛЯНУТИ
QA-тестуваннявебпроєктів - Зображення №12
 • # design
 • # back-end
 • # front-end

Розробка та підтримка Download Manager

Розробка CRM-системи для автоматизації процесів продажу, обслуговування клієнтів та збору даних для компанії. Реалізація включала в себе розробку кабінетів для користувачів та адміністраторів, різних типів підписок, інтеграції з платіжними системами, статистику, звіти та інші функції. Нова система оптимізувала процеси, покращила лояльність клієнтів і збільшила прибутки.
Читати більше
ПЕРЕГЛЯНУТИ
QA-тестуваннявебпроєктів - Зображення №13
 • # back-end
 • # front-end

Розробка та підтримка Aqua Rodos

Розробка інтернет-магазину для Aqua Rodos, одного з найбільших виробників меблів в Східній Європі, який експортує свої товари в різні країни світу. Завданням Asabix було створити сучасний та елегантний сайт, оптимізований для мобільних пристроїв та пошукових систем, з інтуїтивним пошуком по продукції та інтеграціями з іншими онлайн площадками для імпорту товару. Новий сайт має якісний онлайн-каталог, блог з корисними статтями, підписку на акції та автоматизовані програми лояльності для постійних клієнтів, що допомагає компанії досягати своїх бізнес-цілей.
Читати більше
ПЕРЕГЛЯНУТИ
QA-тестуваннявебпроєктів - Зображення №14
 • # back-end
 • # front-end

Розробка та підтримка Dubai Properties

Розробка вебдодатку для агентства, яке спеціалізується на продажу нерухомості в ОАЕ і пропонує широкий вибір об'єктів, від стандартних апартаментів до преміум-класу. Завданням Asabix було створити вебзастосунок із п'ятьма мовними версіями, інтегрованою картою Google, функцією фільтрації, а також детальною інформацією про кожен об'єкт нерухомості, включно з фотографіями і можливістю 3D-екскурсії. Новий сайт став зручним для користувачів з будь-яким рівнем досвіду роботи з комп'ютером і значно підвищив лояльність клієнтів.
Читати більше
ПЕРЕГЛЯНУТИ
 
Контакти
#0000

Готові розпочати? Зв'яжіться з нами!

Телефон:
+38 (096) 880 99 00
Адреса:

Україна, Житомир
вул. Вітрука 9в

Графік:

Пн – Пт 9.00 – 19.00

Телефон:
+48 570 337 815
Адреса:

Poland, Warsaw, 00-842
Łucka street 15/204

Графік:

Пн – Пт 9.00 – 19.00

 
 
Зв'яжіться з нами
#0000

Залишилися запитання?

Будь ласка, заповніть форму нижче і наші спеціалісти зв'яжуться з вами якнайшвидше!
Натискаючи кнопку "Відправити", ви погоджуєтеся з обробкою персональних даних. Детальніше.