img
scroll
#

Quality Assurance
(тестування)

Uk Ru En
Що таке QA?
#0001

Витратьте кошти на тестування зараз — заощадьте в довгостроковій перспективі

Замовити послугу

Інвестуючи в команду тестувальників QA, ви значно знизите ризики втрати грошей в майбутньому.

Не нехтуйте QA тестуванням свого продукту, особливо якщо ви працюєте з середніми або великими проєктами: спочатку непомітна помилка може призвести до втрати кількох тисяч доларів, через, наприклад, неправильне списання коштів, помилковий розрахунок комісії й так далі.

У процесі web-розробки ми використовуємо code review і пишемо unit tests, що значно знижує ризики прийняття неправильних рішень. Але цього не завжди достатньо, щоб зрозуміти, як сайт буде працювати, якщо на сторінці буде не одна, а тисяча позицій з пагінацією, як будуть проходити конвертації різних валют, як працюють валідації, чи чітко переведені заголовки полів та інші.

Звичайно, кожен фахівець перевіряє завдання після його виконання, але цей контроль не може бути точним, оскільки сценаріїв виявлення помилки можуть бути десятки. Більш того, розробник краще створює сам код, аніж думає, як «обдурити систему» та знайти проблему.

Типи QA
#0003

Спробуйте спосіб, який підходить саме вашому проєкту

Проблема

Дії

Процес

Технології

Ручне тестування

Експерти перевіряють проєкт в ручному режимі, повторюючи дії, які користувач буде робити на сайті в подальшому. Дії залежать від цілей тестування, з огляду на які можуть проводитися різні види тестів: тестування користувальницького інтерфейсу, захищеності, продуктивності та інші види перевірок.

Фахівці, згідно з документацією проєкту, перевіряють працездатність продукту через браузер або за допомогою перегляду коду, максимально розширюючи при цьому кількість застосованих дій на одну і ту ж саму функцію з метою навантажити і вивести з ладу систему.

Тестувальники готують документацію, фіксуючи метод виявлення помилки, щоб фахівці могли повторити і виправити помилку в майбутньому, і, в разі автоматичного тестування, додають цей скрипт в Автотести.

Ми перевіряємо бекенд, фронтенд і роботу API. В процесі розробки наша команда проводить порівняння макета та верстки сторінок, а також перевіряє кросбраузерність за допомогою емуляторів та реальних пристроїв (IOS, Android, Windows).

Автоматичне тестування

Автоматичні тести можуть застосовуватися замість ручного тестування або спільно з ним. Фахівці задають сценарій тесту, який повторює дії в зазначений час.

Автоматичні тести заощадять бюджет проекту, оскільки вони пишуться один раз, але можуть працювати протягом усього терміну реалізації проєкту. Врахуйте, що необхідно модернізувати тести, якщо на сайт були додані нові функції.

Звіт буде формуватися після кожного запуску цих тестів. Його можна відправити на пошту або в месенджер як тестувальнику, так і замовнику.

Наші фахівці використовують такі інструменти: Selenium, PHPUnit, Cypress, Jenkins, Gitlab та інші.

Процес
#0003

Що ми пропонуємо: список послуг

img
  • Функціональне тестування:

    Регресійне тестування, тестування на працездатність, димове тестування, системне тестування, приймальне тестування, monkey тестування.

  • Нефункціональне:

    Об'ємне тестування, тестування навантаження, юзабіліті-тестування.

  • Кросбраузерність і крос-девайсне тестування.

  • Тестування API.

  • Тестування безпеки.

  • Модульне та інтеграційне тестування.

Процес комунікації
#0005

Чому ми можемо гарантувати протестований і надійний продукт?

Ми виділяємо достатньо часу на спілкування для того, щоб задача була готова до релізу. Всі фахівці, долучені до проєкту, повинні розуміти суть і мету користувальницьких задач. Ми в Asabix працюємо по Scrum, тому процес передбачуваний, а кожна ітерація має чітку функціональність. Для зв'язку ми використовуємо такі програми, як Jira, Slack, Skype, Git, Google Docs, месенджери, а також проводимо щоденні зустрічі з командою.

Зв'яжіться з нами
#0013

Готові розпочати? Повідомте нас про це!

Телефон:
+38 (096) 880 99 00
Адреса:

Україна, Житомир
вул. Вітрука 9в

Графік:

Пн-Пт 9.00 - 19.00

Телефон:
+48 570 337 815
Адреса:

Poland, Warsaw, 00-842
Łucka street 15/204

Графік:

Пн-Пт 9.00 - 19.00

Зв'яжіться з нами
#0000

Залишилися запитання?

Будь ласка, заповніть наведену нижче форму, і наші спеціалісти зв'яжуться з вами якнайшвидше!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле