img
scroll
04

Інтеграція API
усіх типів
будь-якої складності

Uk Ru En
Що таке API?
#0002

API - необхідний компонент вашого проєкту

Ваш проєкт передбачає наявність вебсайту, мобільного додатку або інтеграцію з іншими продуктами? В цьому випадку вам безсумнівно знадобиться API!

Деякі проєкти вимагають не тільки реалізації клієнтської частини інтерфейсу, такої як вебсайт і мобільний додаток, з якими користувачі будуть безпосередньо взаємодіяти, а й спеціального програмного інтерфейсу додатку, який називається API.

Зазвичай API представляє собою набір маршрутів, до яких прив'язані найбільш часто використовувані завдання вашої програми, такі як реєстрація користувачів, отримання списку товарів та замовлень і так далі. Логіка роботи програми в основному залежить від самого проєкту. Ми в компанії Asabix виконуємо інтеграцію API будь-яких сервісів які можуть знадобитися для вашого проєкту.

Особливості API
#0003

Дізнайтеся більше про API

OAuth 2.0 авторизація

Цей протокол авторизації дозволяє вашому додатку отримувати доступ до призначених для користувача даних іншого сервісу, і усуває необхідність передавати його дані (наприклад, пароль і логін).

Синхронізація даних

Зробіть свій додаток ще простішим і зрозумілішим за допомогою синхронізації — обміну даними, який дозволяє отримати доступ до інформації з різних пристроїв, таких як ПК, ноутбуки, смартфони та інші.

Єдина логіка, відмінний інтерфейс

Більше ніяких помилок і проблем — ми створимо для вас додатки з відмінними інтерфейсами, пов'язані єдиною логікою, тому вони будуть працювати однаково на різних платформах.

Обмін даними у режимі реального часу

Прийшов час познайомитися з обміном даними в реальному часі, який допоможе взаємодіяти з сервером і оптимізувати процеси в вашому програмному забезпеченні.

Як це працює
#0012

Знайомтесь, формати JSON та XML

img

Ваш продукт включає в себе як веб, так і мобільну версію?

Зазвичай в якості відповіді сервер повертає дані в одному з найбільш часто використовуваних форматів: JSON або XML.

Ці формати допомагають оптимізувати обмін даними з сервером і збільшити швидкість роботи вашого додатка. Це відбувається тому, що готові дані для зовнішнього інтерфейсу повертаються набагато швидше, ніж HTML-сторінки, які займають більше місця.

Замовити розробку
Коли варто використовувати API
#0005

Інтеграція API: навіщо, коли та де?

Фронтенд без обмежень

Правильно використовуючи клієнтський API, ми можемо створювати інтерфейси вебсайтів за допомогою фреймворків JavaScript, таких як Vue, React або Angular, що в певному сенсі знімає обмеження з фронтенд-розробників.

Маст-хев для мобільних додатків

Для створення багатокористувацьких мобільних додатків написання та інтеграція API є обов'язковим, оскільки з його допомогою мобільне ПЗ буде взаємодіяти з сервером, зберігати і отримувати дані й так далі.

Приклади: служби доставки
#0009

Підключення API платформ доставки

img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
Приклади: платіжні системи
#0007

Підключення API: платіжні системи

img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
Блог
#0002

Статті, що можуть Вас зацікавити

Підключення до API Amazon (MWS)
У даній статті ми пропонуємо розглянути особливості підключення до API сервісу Amazon Marketplace Web Service (MWS).
Як прискорити роботу веб-сайту?
Як прискорити роботу веб-сайту?
Оптимізація веб-сайту за допомогою Google PageSpeed включає в себе виконання рекомендацій для покращення швидкості завантаження та продуктивності веб-сторінок з метою досягнення високого рейтингу в інструменті PageSpeed Insights, наданому компанією Google.
Адаптивний сайт: Актуально та ефективно
Адаптивний сайт: Актуально та ефективно
Сьогодні швидкість життя вища, ніж кілька десятків років тому, у зв'язку з чим час став одним із найцінніших ресурсів. Існування мобільних гаджетів дає можливість використовувати час з максимальною користю.
Особливості налаштування та встановлення API-ключа EasyPost
Бажаєте оптимізувати та спростити логістичні процеси свого бізнесу? Наша стаття присвячена можливостям інтеграції з API EasyPost – зручним інструментом для автоматизації відправки та відстеження вантажів.
Сервіси
#0007

Ми гарантуємо якість всіх послуг, що ми пропонуємо!

Веброзробка

Вибирайте нашу команду і отримуйте готові продукти, які будуть ефективно працювати на ваш бізнес. Вдосконалюйте свій бізнес за допомогою вебдодатку та охоплюйте максимально широку аудиторію.

Підтримка та обслуговування

Команда Asabix не тільки розробляє нові, а й підтримує і покращує вже існуючі проєкти. Якщо ваш продукт потребує модернізації, оптимізації або технічної підтримки, ми з радістю допоможемо.

Розробка та інтеграція API

Ми допоможемо розробити або підключити API всесвітньо відомих сервісів, таких як системи доставки, оплати, продажу та інших. Насолоджуйтесь зручними рішеннями для ваших веб та мобільних додатків.

Тестування

Наша команда QA дослідить ваш проєкт і знайде його слабкі місця. Разом ми зробимо якісний продукт без будь-яких дефектів. Дізнайтеся більше про нашу пропозицію шляхом переходу на сторінку Тестування.

UI/UX дизайн

Якщо у вас немає ідей для свого вебсайту або додатку, просто зв'яжіться з нами! Наші розробники створять привабливий, інтуїтивно зрозумілий і зручний дизайн під будь-які ваші потреби.

Виділена команда

Найміть команду фахівців в свій проєкт. Це підвищить рівень розуміння бізнес-задач, дозволить вам самостійно комунікувати зі співробітниками, а також визначати завдання і цілі продукту.

Відгуки Клієнтів
#0010

Вони нам довіряють

Дайана Банда
Ми працювали разом над сайтом https://yaponahata.com/ Проєкт здається простим, але в процесі розробки було багато додаткових завдань та вимог різної складності . Команда з ними впоралась . Хлопці працюють швидко, справляються з будь-яким завданням. Спеціалісти швидко реагують на запити. Це було дуже важливо в нашому проєкті. Команда дотримується термінів і залишається в тісному контакті з клієнтом.
Читати більше
Дайана Банда
Олег Ладан
Працюючи з Asabix протягом декількох місяців, я був дуже задоволений обслуговуванням. Оперативно реагують та пропонують чудові рішення.  Я б рекомендував для будь-якого проєкту з Symfony, а також  з API. Раніше працював з іншими та зараз задоволений, що врешті-решт знайшов їх.
Читати більше
Олег Ладан
Артем Шишкін
Працювали з компанією Asabix з розвитку не простого проєкту - інтернет конструктора cooverbox.in.ua. Компанія робила мобільну версію і багато інших доопрацювань. Також, разом з Асабікс запускали/адаптували проєкт під інший ринок. Робота чітка "ТЗ - реалізація", з розумінням справи, оперативністю і кроками на зустріч клієнту. Всім рекомендую.
Читати більше
Артем Шишкін
Зв'яжіться з нами
#0013

Готові розпочати? Повідомте нас про це!

Телефон:
+38 (096) 880 99 00
Адреса:

Україна, Житомир
вул. Вітрука 9в

Графік:

Пн-Пт 9.00 - 19.00

Телефон:
+48 570 337 815
Адреса:

Poland, Warsaw, 00-842
Łucka street 15/204

Графік:

Пн-Пт 9.00 - 19.00

Зв'яжіться з нами
#0000

Залишилися запитання?

Будь ласка, заповніть наведену нижче форму, і наші спеціалісти зв'яжуться з вами якнайшвидше!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле