Виділена командарозробників - Зображення №1
01

Виділена команда
розробників

Що таке виділена IT-команда та яка її структура?
#0000

Створіть команду — зростайте та розвивайтесь

Замовити консультацію

Метод виділеної команди — це модель співпраці, в якій наша команда спеціалізованих ІТ-фахівців тісно співпрацює з вашою командою.

Цей підхід ідеально підходить для довгострокових проєктів з частими змінами обсягу робіт та вимогами, а також для ситуацій, коли вашій команді не вистачає спеціалізованих навичок чи досвіду. В такому випадку ми пропонуємо створити ефективну та гнучку робочу групу, яка надаватиме унікальні та специфічні для вашого проєкту рішення, використовуючи найсучасніші інструменти розробки.

Asabix має добре скоординовану та сфокусовану ІТ-команду з чіткою комунікацією і прозорими процесами. Це висококваліфіковані фахівці, експертиза яких охоплює широкий спектр послуг: розробка програмного забезпечення, UX/UI дизайн та тестування. Це ефективний спосіб як створення технічного відділу з нуля, так і його розширення. Щоденна тісна комунікація, спільні мозкові штурми, професійні консультації — все це можливе без додаткових адміністративних чи HR-ресурсів з вашої сторони.

Наші спеціалісти
#0000

Досвідчені спеціалісти саме для вашого проєкту

Бек-енд розробники
Наша бек-енд команда — це талановиті і досвідчені програмісти, які спеціалізуються на розробці серверної частини програмного забезпечення на фреймворку Laravel. Вони експерти у створенні та підтримки надійних та масштабованих вебпроєктів, залученні нових інструментів та пакетів і інтеграцій зі сторонніми системами для розширення функціоналу.
Фронт-енд розробники
Наша фронт-енд команда — це креативні професіонали, які спроможні перетворити ваші ідеї в захоплюючі та інтуїтивно зрозумілі користувачам інтерфейси. Вони майстерно працюють з Vue.js, React, HTML, CSS, та JavaScript, щоб забезпечити неперевершену користувальницьку взаємодію з вашим продуктом.
Тестувальники
Наша команда тестування — це група експертів, які відповідають за забезпечення високої якості та бездоганної продуктивності вашого вебпроєкту. Вони виявляють та усувають будь-які реальні та потенційні недоліки, забезпечуючи бездоганну роботу вашого продукту перед його випуском на ринок.
Project менеджери
Наші професійні менеджери — це стратегічні лідери, які керують кожним аспектом вашого проєкту, від концептуалізації та проєктування до впровадження та обслуговування. Вони забезпечать чітку та ефективної комунікацію з командою, завдяки чому проєкт буде виконано в межах бюджету та на вищому рівні.
Давайте поговоримо про процес
#0000

Вирішили працювати з нами? За роботу!

Виділена команда розробників - Зображення №5

Для повного циклу розробки вебдодатка ми створюємо команду, в яку входять проєкт-менеджер, фронтенд і бекенд розробники, фахівці з контролю якості та інші експерти, якщо це необхідно. У співпраці з власником проєкту та іншими зацікавленими сторонами ми створюємо ефективні, актуальні і корисні програмні продукти. Команда розробників повністю зосереджена на необхідних IT-рішеннях. Замовник може або керувати робочим процесом, або передати управління проєкт-менеджеру та отримати можливість зосередитися на основних бізнес-задачах.

Чому виділена команда забезпечує економію бюджету?

 • У вас немає потреби в регулярних витратах на найману працю;
 • Ви не витрачаєте кошти на оренду та обладнання;
 • Відсутність податків або витрат на бухгалтерський облік для штатних співробітників;
 • Зменшення адміністративних витрат;
 • Виділена команда з вищою кваліфікацією в спеціалізованій галузі допомагає знижувати помилки та підвищує продуктивність, що в результаті призводить до економії коштів, які раніше витрачалися на виправлення недоліків.
Наші переваги
#0000

Обирайте нашу команду та оцініть всі переваги

Експертні знання

Метод виділеної команди надає доступ одразу до потрібних знань та компетенцій, без тривалого підбору, навчання та HR-процесів. Готові до роботи спеціалісти, віддані своїй справі, в короткі терміни значно розширять технічні можливості вашого проєкту та прискорять його реалізацію.

Пряма співпраця

Ви маєте можливість напряму керувати командою і визначати пріоритети в процесі розробки, або довірити це нашим менеджерам, що візьмуть на себе весь цикл управління проєктом від початку до завершення. В обох варіантах буде забезпечена ефективна взаємодія команди та чітке розуміння завдань.

Прозорість ціноутворення

Ціноутворення на виділену ІТ-команду прозоре, зрозуміле та визначене наперед. Ви платите лише за ту експертизу, яка потрібна на конкретній стадії проєкту. Щомісячний звіт містить детальний опис послуг та їх фіксовану ціну.

Швидкість виконання

Виділена команда — це швидкий та легкий старт для нового вебпроєкту чи покращення та внесення важливих змін в той, що вже є. Завдяки оперативному формуванню команди ви зможете розпочати роботу над новим продуктом практично одразу, випереджаючи конкурентів по термінах.

Масштабованість

Завдяки моделі виділеної IT-команди, ви можете легко здійснювати ротацію складу команди відповідно до своїх потреб, оптимізуючи її розмір та витрати. Це можливість додавати або видаляти фахівців, швидко реагуючи на зміни ринку та легко масштабуючи команду зі ростом бізнесу.

Цілеспрямованість

Виділена ІТ-команда зосереджена лише на одному проєкті, а тому має кращу комунікацію та працює у злагодженій команді. Вони глибоко занурюються в ваш робочий процес, переймаються цінностями бізнесу та відповідальні за досягнення очікуваних результатів.

Портфоліо
#0000

Виконані роботи

Виділена команда розробників - Зображення №6
 • # design
 • # back-end
 • # front-end

Розробка та підтримка SkladUSA

Розробка CRM для американсько-української компанії SkladUSA, яка спрощує реалізацію товарів підприємцям з України та країн ЄС на Amazon, eBay, Etsy та інших світових маркетплейсах. Завданням Asabix було створити нову систему, яка б охопила управління товарами, фінансами, доставленнями та іншими функціями, мала зрозумілий інтерфейс, гарантувала безпеку даних і була масштабованою та інтегрованою з необхідними сервісами. Нова CRM дозволила компанії SkladUSA стати одним із лідерів ринку логістичних послуг для e-commerce в Україні та ЄС.
Читати більше
ПЕРЕГЛЯНУТИ
Виділена команда розробників - Зображення №7
 • # design
 • # back-end
 • # front-end

Розробка та підтримка USA Pulltabs

Розробка вебплатформи для USA Pulltabs, компанії з Вісконсина, яка спеціалізується на розробці дизайну, виробництві, маркетингу та оптовій торгівлі лотерейними білетами (скретч-картками). Завданням Asabix було розробити вебдодаток, який би замінив ведення записів у Excel на хмарне рішенням з автоматизованими та прозорими процесами, мав би модулі для управління замовленнями, рахунками, товарами, користувачами та давав змогу аналізувати дані. З новою вебплатформою компанія USA Pulltabs вивела на новий рівень стосунки з клієнтами, оптимізувала управління запасами та вдосконалила маркетингові стратегії.
Читати більше
ПЕРЕГЛЯНУТИ
Виділена команда розробників - Зображення №8
 • # back-end
 • # front-end

Розробка та підтримка Etnodim

Розробка інтернет-магазину для Etnodim, українського бренду сучасних вишиванок та лляного одягу, який спеціалізується на виробництві та продажу етнічного одягу в Україні, США та Європі. Завданням Asabix було створити сайт з сучасним адаптивним дизайном, інтелектуальним пошуком, зручним каталогом з фільтрами, якісними фотографіями, кошиком з промокодами, інструментами для SEO-оптимізації й інтеграціями з платіжними системами та іншими сервісами. Новий сайт став ефективним інструментом для продажу товарів бренду та просування його на ринку.
Читати більше
ПЕРЕГЛЯНУТИ
Виділена команда розробників - Зображення №9
 • # design
 • # back-end
 • # front-end

Розробка та підтримка Superior Vending™

Вебсайт для американської компанії Superior Vending™, яка продає банкомати, вендингові автомати та організовує турніри та ліги з боулінгу та більярду. Завданням Asabix було створити сайт з фірмовим стилем та адаптивним дизайном, зручною панеллю управління, інтегрованими платіжними системами Square та PayPal, розробленим календарем подій та з варіативною формою запису на них. Новий функціональний сайт зробив процес реєстрації та оплати значно простішим і швидким, що підвищило продажі та лояльність до бренду.
Читати більше
ПЕРЕГЛЯНУТИ
Виділена команда розробників - Зображення №10
 • # design
 • # back-end
 • # front-end

Розробка та підтримка Newlifeauto

Розробка CRM/ERP системи для автосервісу, яка забезпечить комплексний підхід до автоматизації процесів і покращення взаємодії з клієнтами, включаючи адміністрування клієнтської бази, контроль графіка роботи майстрів, стеження за станом запасів запчастин, проведення фінансових операцій та управління іншими аспектами діяльності. З такою централізованою платформою команда СТО стає більш організованою та ефективною, а власники отримують повний контроль над усіма аспектами бізнесу. Індивідуальна CRM допомагає СТО значно покращити документообіг, управління процесами, прозорість та прибутковість.
Читати більше
ПЕРЕГЛЯНУТИ
Виділена команда розробників - Зображення №11
 • # design
 • # back-end
 • # front-end

Розробка та підтримка SkladUSA

Розробка вебсайту для SkladUSA, логістичної компанії з складами в США, Великобританії, Польщі та Україні, яка надає комплексні послуги логістики для онлайн-продавців з України та країн ЄС. Завданням Asabix було створити багатомовний сайт, який би знайомив клієнтів з усіма послугами компанії та мав легкий інтерактивний калькулятор підрахунку вартості доставлення по всьому світі. Новий сайт завдяки вдалому поєднанню крос-браузерності, адаптивного дизайну та високої швидкості завантаження забезпечив бездоганний користувацький досвід на будь-якому пристрої і став візитною карткою компанії.
Читати більше
ПЕРЕГЛЯНУТИ
Виділена команда розробників - Зображення №12
 • # design
 • # back-end
 • # front-end

Розробка та підтримка Download Manager

Розробка CRM-системи для автоматизації процесів продажу, обслуговування клієнтів та збору даних для компанії. Реалізація включала в себе розробку кабінетів для користувачів та адміністраторів, різних типів підписок, інтеграції з платіжними системами, статистику, звіти та інші функції. Нова система оптимізувала процеси, покращила лояльність клієнтів і збільшила прибутки.
Читати більше
ПЕРЕГЛЯНУТИ
Виділена команда розробників - Зображення №13
 • # back-end
 • # front-end

Розробка та підтримка Aqua Rodos

Розробка інтернет-магазину для Aqua Rodos, одного з найбільших виробників меблів в Східній Європі, який експортує свої товари в різні країни світу. Завданням Asabix було створити сучасний та елегантний сайт, оптимізований для мобільних пристроїв та пошукових систем, з інтуїтивним пошуком по продукції та інтеграціями з іншими онлайн площадками для імпорту товару. Новий сайт має якісний онлайн-каталог, блог з корисними статтями, підписку на акції та автоматизовані програми лояльності для постійних клієнтів, що допомагає компанії досягати своїх бізнес-цілей.
Читати більше
ПЕРЕГЛЯНУТИ
Виділена команда розробників - Зображення №14
 • # back-end
 • # front-end

Розробка та підтримка Dubai Properties

Розробка вебдодатку для агентства, яке спеціалізується на продажу нерухомості в ОАЕ і пропонує широкий вибір об'єктів, від стандартних апартаментів до преміум-класу. Завданням Asabix було створити вебзастосунок із п'ятьма мовними версіями, інтегрованою картою Google, функцією фільтрації, а також детальною інформацією про кожен об'єкт нерухомості, включно з фотографіями і можливістю 3D-екскурсії. Новий сайт став зручним для користувачів з будь-яким рівнем досвіду роботи з комп'ютером і значно підвищив лояльність клієнтів.
Читати більше
ПЕРЕГЛЯНУТИ
Відгуки клієнтів
#0000

Нам довіряють

feedback alt
Ми дуже задоволені результатами! З самого початку команда Asabix демонструвала прагнення до досконалості, і їх продуктивність перевершила наші очікування з усіх боків. Спілкування було безперебійним протягом усього проекту. Вони швидко відповідали на мої запити, що допомогло нам підтримувати динамічний і ефективний робочий процес. Якість їхньої роботи справді неймовірна.
Вони продемонстрували вражаючий рівень знань у веб-розробці. Вони бездоганно виконали складні функціональні можливості та інтегрували спеціальні функції для задоволення наших конкретних потреб. Веб-сайт, який вони створили, функціонує бездоганно та узгоджується з ідентичністю нашого бренду.
Читати більше
Anna Schmitz
Виділена команда розробників - Зображення №18
Ми працювали разом над сайтом Yaponahata. Проєкт здається простим, але в процесі розробки було багато додаткових завдань та вимог різної складності. Команда з ними впоралась. Хлопці працюють швидко, справляються з будь-яким завданням. Це було дуже важливо в нашому проєкті. Команда дотримується термінів і залишається в тісному контакті з клієнтом.
Читати більше
Дайана Банда
Виділена команда розробників - Зображення №19
Працюючи з Asabix протягом декількох місяців, я був дуже задоволений обслуговуванням. Оперативно реагують та пропонують чудові рішення. Я б рекомендував для будь-якого проєкту з Symfony, а також з API. Раніше працював з іншими та зараз задоволений, що врешті-решт знайшов їх.
Читати більше
Олег Ладан
 
Контакти
#0000

Готові розпочати? Зв'яжіться з нами!

Телефон:
+38 (096) 880 99 00
Адреса:

Україна, Житомир
вул. Вітрука 9в

Графік:

Пн – Пт 9.00 – 19.00

Телефон:
+48 570 337 815
Адреса:

Poland, Warsaw, 00-842
Łucka street 15/204

Графік:

Пн – Пт 9.00 – 19.00

 
 
Зв'яжіться з нами
#0000

Залишилися запитання?

Будь ласка, заповніть форму нижче і наші спеціалісти зв'яжуться з вами якнайшвидше!
Натискаючи кнопку "Відправити", ви погоджуєтеся з обробкою персональних даних. Детальніше.