Розробка інтернет-магазину автозапчастин - Зображення №1
01

Розробка інтернет-магазину автозапчастин

Властивості інтернет-магазину
#0002

Давайте поглянемо на вітрину, яку ми здатні створити разом!

Шукаєте можливість створення інтернет-магазину автозапчастин під ключ, з простою функцією пошуку, але складною системою управління запасами? Продаєте запчастини, витратні матеріали, аксесуари або автомобільну електроніку?

Розробка інтернет-магазину автозапчастин - Зображення №5
Каталог продукції
Бізнес продажу автозапчастин передбачає великий асортимент товарів, які категоризуються на сайті у вигляді каталогів з підкаталогами, з детальними описами, якісними зображеннями та відгуками. Пакетні пропозиції для клієнтів, можливість спецзамовлення або резервування деталі 24/7.
Зручні фільтри
Розширені фільтри та функція одночасного пошуку по декількох прайсах в одній базі даних надає можливість миттєво знайти одну деталь серед сотень тисяч або навіть мільйонів товарних позицій. Додають зручності випадаючі списки та “розумний” пошук запчастин за параметрами авто, VIN-кодом та держномером.
Кросзв’язки
Функція “пов’язаних товарів” надаватиме клієнтам додаткові пропозиції та рекомендації. Наприклад, пропонувати аналоги, якщо певної деталі немає в наявності. Така автоматизація значно компенсує рутинні процеси і замінює безліч дзвінків.
Преміум функції
За вашим бажанням це може бути перевірка комплектації, сумісність обраного обладнання з конкретними марками, моделями та роками випуску автомобілів. Більше продажів, менше повернень.
Рейтинги та огляди
Власна думка покупців позитивно впливає на становлення довіри клієнтів і надає цінний зворотній зв’язок також і для бізнесу.
Інтеграції
Інтернет-магазин може бути інтегрованим з CRM та іншими сайтами продажу автозапчастин (як allzap.ua), а також з особистим Google календарем. Це дозволить керувати товарами та запасами одразу кількома каналами збуту, що виведе бізнес на новий рівень.
Автоматичний імпорт даних
Легке завантаження нової продукції з табличних файлів CSV/XML, можливість швидкої генерації прайс-листів за заданими параметрами, їх перегляд і роздрук.
AI чат-бот
“Живий” чат на основі штучного інтелекту може консультувати ваших клієнтів в реальному часі, підбирати деталі та надавати рекомендації. Такий чат буде доступним цілодобово, оскільки йому не потрібен сон.
“Гараж”
Завдяки такі опції клієнти зможуть зберегти свою марку автомобіля (і не одного), вказати його параметри і при наступному пошуку використовувати вже збережені дані. Завдяки цій опції, клієнти також зможуть бачити всі зроблені замовлення по конкретному авто, і додатково вести історію по ньому (наприклад, відлік до наступного ТО і смс-нагадування про це).
Платіжні шлюзи
Користувач зможе сам обрати метод оплати та доставки одразу при замовленні, і провести безпечну оплату прямо на сайті. Інтернет-магазин підтримуватиме відомі платіжні системи.
Особисті кабінети
Безпечна система авторизації та реєстрації за допомогою облікових записів Google, Facebook або через SMS-підтвердження. Інтерфейс особистого кабінету буде зручним для збереження та керування своєю особистою інформацією, адресами доставки та історією замовлень.
Власна база клієнтів
Зареєстровані користувачі отримуватимуть маркетингові повідомлення про появу нових чи заброньованих товарів та персональні рекомендації, зберігати налаштування та накопичувати знижки за програмою лояльності. А також це можливість відстеження й аналіз клієнтських історій, що теж стане важливим інструментом розвитку бізнесу.
Блог
За бажанням прямо на сайті можна вести блог порад, що продемонструє вашу експертизу, залучить додатковий трафік, покращить SEO та підвищить впізнаваність. Зарекомендувати себе як експерт в галузі автозапчастин допоможе інтеграція сайту з соціальними мережами.
SEO просування
Просування в пошукових системах покращено завдяки побудові ЧПУ (правильних URL-адрес), можливості додавання метатег та карти сайту. Додатково розробляємо функціонал для формування фідів для рекламних кампаній у Google та Facebook.
Інструменти аналітики
Адмін-панель надасть повну картину вашого інтернет-бізнесу. Коефіцієнти конверсії, типова поведінка користувачів стануть базою для розробки маркетингових заходів, націлених на ваших ідеальних клієнтів.
Стек технологій
#0000

Ми працюємо з найкращими технологіями

Розробка інтернет-магазину автозапчастин - Зображення №6
Розробка інтернет-магазину автозапчастин - Зображення №7
Розробка інтернет-магазину автозапчастин - Зображення №8
Розробка інтернет-магазину автозапчастин - Зображення №9
Розробка інтернет-магазину автозапчастин - Зображення №10
Розробка інтернет-магазину автозапчастин - Зображення №11
Розробка інтернет-магазину автозапчастин - Зображення №12
Розробка інтернет-магазину автозапчастин - Зображення №13
Розробка інтернет-магазину автозапчастин - Зображення №14
Розробка інтернет-магазину автозапчастин - Зображення №15
Розробка інтернет-магазину автозапчастин - Зображення №16
Розробка інтернет-магазину автозапчастин - Зображення №17
Розробка інтернет-магазину автозапчастин - Зображення №18
B2C або B2B
#0001

Оберіть цільову аудиторію вашого інтернет-магазину

Онлайн-магазини за типом Business to Clients націлені на продаж автозапчастин для різних моделей і марок, розширені інструменти пошуку, відгуки на товари, інструменти порівняння та інтуїтивний покроковий процес оформлення замовлення. Головна мета - позитивний досвід користувача.

Онлайн магазини Business to Business спрямовані на продаж автозапчастин іншим підприємствам, дистриб'юторам чи майстерням. Тут фокус на спеціальних інструментах чи функціях, як інтеграція з іншими системами, можливість оптових замовлень та індивідуальних пакетних знижок, а також швидкої генерації прайс-листів ваших товарів за обраними параметрами.

Підходи
#0003

Допоможемо зробити вибір: налаштування шаблону чи індивідуальна розробка

Замовити розробку сайту інтернет-магазину автозапчастин в Asabix.

Шаблон
від 1 місяця від $3000
Шаблони зазвичай не орієнтовані на автомобільну промисловість, але якщо вони майстерно налаштовані, то цілком результативні, зручні та підходять для швидкого старту. З часом ви легко зможете масштабувати його по мірі росту бізнеса, залучати інших розробників та підключати додаткові модулі.
Створення
від 4 місяців від $9000
Кастомна розробка сайту інтернет-магазину автозапчастин - більш виграшний варіант саме в автосвіті. Ідеально заточений під ваш бізнес і має максимальні налаштування, а також унікальний дизайн та автентичний брендинг. Його модульна архітектура дозволяє вибірково розширювати та змінювати окремі функції з часом, але почати можна з мінімального функціоналу.
Команда
#0004

В нашій команді — фахівці з величезним досвідом, розбиті на окремі групи:

Менеджери
Проаналізують ваші побажання створення інтернет магазину автозапчастин під ключ та спланують з вами його структуру та навігацію, рівні каталогів і підкаталогів, розроблять технічну документацію, та супроводжуватимуть вас протягом усього процесу розробки.
Розробники
Розроблять бекенд і фронтенд, реалізують ефективне кешування та керування базою даних, забезпечать коректне відображення сайту на різних пристроях, підключать зручну панель адміністрування та налаштують рівні доступу до неї.
QA
Запевняться у швидкості сайту за будь-якого навантаження та кількості транзакцій, пройдуть кожен крок користувачів і перевірять коректність відображення на мобільних пристроях.
Дизайнери
Дизайнери створять стильний і адаптивний дизайн, підберуть зрозумілі приємні шрифти та інформативні іконки, зроблять пошук автозапчастин зручним для найнетерплячіших клієнтів.
Почнемо?
#0006

Бажаєте дізнатись ціну на ваш проєкт?

Розробка інтернет-магазину автозапчастин - Зображення №19
Висновки
#0001

Власний інтернет-магазин - це важливий етап цифровізації бізнесу з продажу автозапчастин.

Щоб перемогти в жорсткій конкуренції ринку, необхідно виділитися на фоні шаблонних інтернет-магазинів шляхом унікального дизайну, більш зручних функцій пошуку і клієнтоорієнтованих smart-функцій. А також закласти в такий сайт можливості майбутнього масштабування бізнесу, адже розумний підхід завжди призводить до успіху!

Довірте справу професіоналам: Asabix допоможе розробити інтернет-магазин з індивідуальним або шаблонним дизайном, запрограмувати функціонал і зв’язати з іншими потрібними системами. За нашими плечима — десятки успішних проєктів і вдячні клієнти. Будемо раді співпраці!

FAQs
#0007

Відповіді на популярні запитання

Чому ви обрали Laravel для розробки інтернет-магазинів?

Laravel - адаптивний універсальний фреймворк з широкою колекцією пакетів та бібліотек, які дозволяють створювати сайти будь-якої складності. Синтаксис зрозумілий і виразний, що дозволяє надалі підтримувати продукт іншими командами розробки.

Як ви захищаєте дані користувачів?

Фреймворк Laravel має спеціальні механізми захисту сайтів від таких поширених вразливостей, як SQL-ін'єкції, підробка міжсайтових запитів (CSRF) та міжсайтовий скриптинг (XSS).

Який час розробки інтернет-магазину?

Зазвичай розробка сайту з нуля займає від 4 місяців.

Чому мені обрати розробку у вас на Laravel? Мені пропонують дешевше на CMS

Вибір між CMS та Laravel залежить від конкретних бізнес-задач та потреб. Хоча CMS може здатися більш бюджетним варіантом на перший погляд, Laravel надає більшу гнучкість, безпеку та можливості налаштування, що в перспективі буде мати вплив на довгострокову реалізацію вашого проєкту та його стабільність.

Яка вартість розробки інтернет-магазину автозапчастин?

Вартість розробки інтернет-магазину починається від 3000 дол.

Чи надаєте ви послуги підтримки та оновлення після запуску?

Так, за необхідності складаємо договір про подальше технічне обслуговування сайту.

Як ви забезпечуєте високу швидкість роботи інтернет-магазину?

Laravel має потужний движок, що і забезпечує високу продуктивність. На швидкість роботи інтернет-магазину також позитивно впливають гнучка маршрутизація, легка міграція, оптимізація медіафайлів, кешування даних та використання CDN для швидкої передачі контенту. Майже щороку з’являються нові версії фреймворку Laravel, ще більш продуктивні і швидкі.

Розробка інтернет-магазину автозапчастин - Зображення №20
 
Контакти
#0000

Готові розпочати? Зв'яжіться з нами!

Телефон:
+38 (096) 880 99 00
Адреса:

Україна, Житомир
вул. Вітрука 9в

Графік:

Пн – Пт 9.00 – 19.00

Телефон:
+48 570 337 815
Адреса:

Poland, Warsaw, 00-842
Łucka street 15/204

Графік:

Пн – Пт 9.00 – 19.00

 
 
Зв'яжіться з нами
#0000

Залишилися запитання?

Будь ласка, заповніть форму нижче і наші спеціалісти зв'яжуться з вами якнайшвидше!
Натискаючи кнопку "Відправити", ви погоджуєтеся з обробкою персональних даних. Детальніше.