img
scroll
#

Підключення до API ShipStation

Uk Ru En
Стаття
#0002
Поради щодо підключення до сервісу API ShipStation - зображення №2

ShipStation - зручний сервіс для формування відправок. Ви можете передавати параметри посилки в API і отримувати вартість доставки для FedEx, USPS, DHL, APC або інших служб. Якщо вас влаштовує вартість однієї з них, ви можете зробити запит на створення лейби та отримати трек-номер. Використовуючи такий підхід, є можливість обробити десятки або сотні посилок і зразу передати їх перевізнику. Якщо ви хочете, щоб всі перевізники були зібрані в одному місці, то ShipStation - це те, що вам потрібно.

Етапи роботи з API Shipstation

Для початку підключення API ShipStation, слід виконати наступні кроки:

 • Перш ніж розпочати роботу з API, вам потрібно створити обліковий запис;
 • В особистому кабінеті додайте служби доставки з якими плануєте працювати;
 • Для доступу до API потрібні API ключі, які надаються зі сторони сервісу;
 • Ознайомтеся з документацією API ShipStation, де ви знайдете повну інформацію про доступні ендпоінти, параметри запитів та формати відповідей;
 • Визначте, які ендпоінти (API endpoints) вам потрібні для вашої бізнес-логіки, наприклад, створення замовлень, відстеження відправлень тощо;
 • Використовуйте ваші API ключі для підключення до API ShipStation за допомогою HTTP-запитів (наприклад, GET, POST, PUT) до відповідних ендпоінтів;
 • Перевірте, чи коректно працює підключення до API, відправляючи тестові запити і перевіряючи отримані відповіді;
 • Обробляйте отримані дані, які повертаються від API, для виконання необхідних дій у вашій системі.

Загальна інформація щодо підключення API

Як і в Payoneer, ShipStation використовує JSON API з популярним методом підпису запитів за допомогою header "Authorization" зі значенням 'Basic'. При цьому ідентифікатор ($id) та ключ ($key) надаються розробнику з боку ShipStation.

Сервіс працює з двома розмірностями розміру - сантиметри і дюйми, а також з трьома розмірностями ваги - грами, унції і фунти. Ви можете передавати параметри посилок та отримувати вартості пересилання для різних методів доставки від всіх доступних служб, і обирати найбільш відповідний. Це допомагає економити кошти на відправленні посилок. Крім того, враховуються різні методи упаковки, що робить вибір служби і методу доставки більш гнучким.

Усі API-сутності, такі як користувачі, замовлення і посилки, розділені, що дозволяє складати запити зручним способом, чим не можуть похвалитися всі API. Кожна зі служб доставки має свої нюанси, які, в деякому сенсі, відображаються і на API ShipStation. Це можна побачити, наприклад, в роботі з видами упаковок при виборі FedEx, але такі особливості відкриваються лише на етапі підключення самого API. Тому для обробки даних деяких служб доставки може знадобитися додаткове налаштування. Але в іншої сторони, ShipStation є якісним універсальним сервісом, підключення якого часто звільняє вас від необхідності підключати та інтегрувати API різних служб, що дозволяє заощадити час на розробку.

Зручна система повернення помилок, яка враховує стан HTTP-кодів, допомагає розробникам правильно обробляти непередбачені помилки. API ShipStation має обмеження в 40 запитів за хвилину для одного API-акаунта. Частіше використання вимагає індивідуальної домовленості з ShipStation, і саме цей момент може бути перешкодою для вашого майбутнього високонавантаженого проекту, що використовує даний сервіс.Які дані можна передати в запиті на створення лейби

Так, як ми вже зазначали на початку статті, важливою перевагою є можливість отримувати PDF-лейби онлайн для друку та наклеювання на поштові відправлення. Це дозволяє звільнити вас від зайвого очікування у пунктах відправки та значно заощадити час. На лейбу, що створюється через API ShipStation, можна передати різноманітні дані, необхідні для обробки замовлення. Ось деякі з них:


 • Ім'я та адреса відправника та отримувача;
 • Дату відправлення;
 • Вага та розміри посилки;
 • Назва, кількість та вартість товару у посилці;
 • Інформація про страхування;
 • Особливі вказівки щодо обробки або доставки посилки (наприклад суботня доставка, наявність алкоголю або інше).

Важливо зазначити, що точний набір даних може залежати від конкретних вимог перевізника та параметрів відправлення.Висновок

Загалом, ShipStation - зручний інструмент для віддаленого створення відправок та інших функцій. Важливо впевнитись, чи буде для вас зручно працювати з допустимим лімітом запитів та чи влаштовує вас швидкість генерації лейбів. В іншій статті, яку ви можете знайти за посиланням , наші спеціалісти розповіли, як підключати API іншого сервісу - Easypost, який є конкурентом ShipStation. Команда Asabix має досвід підключення обох агрегаторів, тому ми можемо надати консультації та допомогти з підключенням будь-якого з них. Будемо раді співпраці.


Блог
#0002

Статті, які можуть вас також зацікавити

Що таке верстка сайту простими словами?
У цій статті ми розглянемо поняття верстки, її складові, а також її важливість та невід'ємну роль у веб-індустрії.
CMS або фреймворк - що вибрати?
CMS або фреймворк - що вибрати?
У наш час, коли технології все більше та більше проникають у наше повсякденне життя, актуальність питання "фреймворк чи CMS?" стає все більш очевидною.
Як підключити API Paypal?
Як підключити API Paypal?
PayPal - це один з найбільш інноваційних і популярних платіжних сервісів, який змінив уявлення про фінансові транзакції в інтернеті.
Що таке вебдодатки та як вони функціонують?
Є декілька думок з приводу вебдодатків – деякі вважають, що це всі сайти, а деякі, що до них відносяться лише ті, що дозволяють користувачам взаємодіяти з інтерфейсом та даними.
Зв'яжіться з нами
#0013

Готові розпочати? Повідомте нас про це!

Телефон:
+38 (096) 880 99 00
Адреса:

Україна, Житомир
вул. Вітрука 9в

Графік:

Пн-Пт 9.00 - 19.00

Телефон:
+48 570 337 815
Адреса:

Poland, Warsaw, 00-842
Łucka street 15/204

Графік:

Пн-Пт 9.00 - 19.00

Зв'яжіться з нами
#0000

Залишилися запитання?

Будь ласка, заповніть наведену нижче форму, і наші спеціалісти зв'яжуться з вами якнайшвидше!
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле